Sony Centeri blogi

Sony andis välja haruldase juubelikonsooli – mida see endast kujutab?

Kuna Playstationeid on on müüdud juba 500 miljonit, otsustas Sony välja anda erilise juubelikonsooli 500 Million Limited Edition PS4 Pro – see on silmapaistev nii välimuselt kui ka sisult. Eriti ihaldatuks teeb toote aga piiratud tiraaž – kokku toodetakse konsooli vaid 50 000 tükki.

Esimene Playstation tuli välja 1994. aastal Jaapanis ning nägi välja selline:

Foto: Sony Interactive Entertainment

Sellest ajast on mängukonsoole toodetud juba pool miljardit. Juubeli verstapost saabus millalgi augusti alguses, juubeliväljalaske avalikustamise hetkeks aga oli jõutud müüa üle 525 miljoni ühiku.

Mida see mängukonsool erilist pakub?

Põhimõtteliselt on tegemist Playstation 4 Pro´ga, mida veidi täiustati. Põhiomadused on sellised:

  • Tumesinise tooniga poolläbipaistev korpus Limited Edition peab välimuselt silma torkama ja näitama, et tegemist on haruldase isendiga. 
  • 2 TB kõvaketas – siia peaksid ära mahtuma kõik sinu mängud, äpid, pildid, videod ja kõik muu.
  • Püstiasendi jalg – Komplekti kuulub ka korpusega sama värvi püstijalatugi, et saaksid oma silmapaistvat konsooli nähtaval kohal hoida.
  • PlayStation Camera – sügavustunnetusega kaamerad aitavad mängida asendit jälgivaid mänge, mis võtavad arvesse sinu liikumist kaamera ees. Muidugi saab kaameraga üle kanda ka oma mängimist ja teateid teistele pilt-pildis videoga, taustal mängu ekraanipilt.
  • 4K-TV Gaming – PS4 Pro väljastab kvaliteetset 4K videopilti otse nutitelerisse. Mitmed mängud, nagu Call of Duty: WWII, Gran Turismo Sport jt on just 4K ekraanidele optimeeritud.
  • Boost Mode – Kuigi PS4 Pro on kiire, saab selle veelgi kiiremaks muuta. HD TV Enhanced mängude jaoks saab selles režiimis pildi eriti teravaks ning sellest kaadrisagedus oluliselt ei lange.
  • HDR – kui ühendad oma mängukonsooli HDR-toega teleri taha, saad ühilduvaid PS4 mänge mängida väga laia dünaamikaga päris-elule lähedaste kujutistega ekraanil.
  • 4K meediakeskus – võid striimida oma 4K videoid, filme ja seriaale PS4 Pro-st otse telekasse.

Lisaks tumesinisele poolläbipaistvale mängukonsoolile ning jalale tuleb komplektiga kaasa ka samas toonis poolläbipaistva kestaga pult. Juurde saab eraldi osta Limited Editioni juubeliseeria lisapulte ja kõrvaklappe. Tumesinine pult ongi juba Sony Centeris müügil. Kõrvaklappide müük algab maailmas septembri lõpust. Ka neid lisasid toodetakse limiteeritud koguses.

Ehkki 24. augustil paljudes USA poodides alustatud eelmüügist said ihaldatud seadmed loetud tundidega otsa, on siiski veel mõned võimalused see haruldane isend omale soetada. Mujal maailmas võivad juubeliseeria nummerdatud tooted müüki tulla septembris.

Üks võimalus on osaleda aga Sony Centeri “Tagasi kooli” kampaanias. Nimelt loositakse kõigi vahel, kes midagi Sony Centerist 30. septembrini ostavad, välja seesama haruldane 500 Million Limited Edition PS4 Pro.

Playstation 4 tooted on saadaval Sony Centerist.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.