Sony Centeri blogi

Sony äpp kohendab heli sinu kõrva kuju järgi

Kui kasutad muusika kuulamiseks juhtmevabasid kõrvaklappe ja nutitelefoni, siis pole just palju võimalusi heli oma maitse järgi seadistada. Võid muidugi ise mobiiliäpi ekvalaiserist kõrgeid ja madalaid sagedusi eraldi seadistada või valida mõne valmis-seadistuse, kuid on ka lihtsam võimalus.

Sony kõrvaklappidele MDR-1AM2, MDR-Z7M2, WI-H700, WH-XB700, WH-XB900, WF-1000X, WH-H900N ja WH-1000XM3 on olemas Headphones Connect äpp (Androidile ja IOS-ile), mis lisaks heli käsitsi häälestamisele oskab nüüd intelligentselt klappidesse jõudvat muusikat seadistada vastavalt igaühe bioloogilisele eripärale.

Kõrva järgi seadistamine koosneb kolmest lihtsast osast.

1. Installi telefoni mõni ühilduv striiminguteenus ja logi sisse oma kontoga, siis ühenda Headphones Connect´i äpp Sony kõrvaklappidega.

2. Nüüd pildista äpiga oma kõrva. Kõrvaklapiäpp analüüsib pilti ja seadistab heli vastavalt kõrva kujule.

3. Kuula oma muusikastriimimisteenust läbi nende seadistuste Sony kõrvaklappidega ja heli on kohandatud just sinu kõrvade jaoks.

Seadistus käib äpis 360 Reality Audio Setup´ist, seda käivitades palutakse kõrvast ära võtta kõrvarõngad, vaadata, et juuksed ei jääks ette ja muidugi tuleb eemaldada ka kõrvaklapid.

Siis tuleb hoida telefoni enda näo ees, kuni äpp on rahul õige pildistamiskaugusega. Pildistada saab kõrvu pead pöörates – vasakule ja paremale, et kõrv pildile jääks. Pildid teeb rakendus ise, kui asend on õige.

Seadistus töötab Sony enda muusikapleieriga, aga ka näiteks Tidali ja Deezeriga.

Sony kõigi toodete parima valiku leiad Sony Centeri poodidest või e-poest.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.