Sony Centeri blogi

Sony avalikustas kaks tulevikukindlat Playstation 5 jaoks sobivat teleriseeriat

Sony andis teada kahest praegu juba müügil olevast Bravia teleriseeriast, mis on PlayStation 5 tulekuks valmis. Sony uue põlvkonna Playstation 5 mängukonsool esitab ka teleritele kõrgemaid nõudmisi ja et mängukogemus oleks ideaalne, võiks kasutada “Ready for PlayStation5” ühilduvusega mudeleid.

Kaks esimest “Ready for PlayStation5” teleriseeriat on XH90 4K HDR ja ZH8 8K HDR. XH90 kuvab kuni 4K eraldusvõimega mängupilti kiirusel 120 kaadrit sekundis väga madala viitega — 7,2 ms. ZH8 on võimeline kuvama 8K eraldusvõimega pilti, näidates ka 4K eraldusvõimega mängupilti 120 kaadrit sekundis (toetavad tehnilised andmed sõltuvad ka PS5 mängudest, mida mängida).

Mida tähendab Playstation 5-ga ühilduvus?

“Ready for Playstation 5” tähendab seda, et nutiteler on vähemalt 4K/120fps HDMI sisendiga, mis tagab piisavalt kiire ja kvaliteetse pildi. Veel parem, kui resolutsioon on koguni 8K, mida kindlasti hakkavad toetama paljud mängud.

Pildi kontrastsusele ja paremale heledate-tumedate alade vaheldumisele aitab kaasa Full Array LED taustavalgustus, mis on juhitav vastavalt pildile igas ekraanipunktis.

“Ready for PlayStationi” ühilduvusega Bravia teleritel on olemas Game Mode funktsioon, millega saab mängida PS5 mängukonsoolil võimalikult väikese viiteajaga. Jõudluse mängimiseks tagab oma klassi kiireim X1 pilditöötlusprotsessor.

Acoustic Multi-Audio aga tagab, et heli kostaks ekraanil just täpselt sellest kohast, kus heliallikas peaks olema. See on jällegi mängude puhul väga vajalik omadus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.