Sony Centeri blogi

Sony avas uue fotograafiaveebi α Universe

Sony avas uue fotograafiateemalise veebi Sony α Universe Europe, mis on suunatud fotohuvilistele inimestele ning kust leiab uudiseid, nõuandeid ja fotokonkurssidel osalemise võimalusi koos parimate näidetega Euroopa fotograafiast. Veebiportaalis on esindatud ka Sony foto suursaadikud, kellest kaks on pärit Eestist: Kaupo Kikkas ja Virgo Haan.

Uue veebi lõi Sony järjest suureneva Sony kaamerate kasutajaskonna jaoks ja see sisaldab palju eksklusiivset sisu, nagu näiteks

  • artiklid Sony fotosuursaadikute kohta
  • juhendavad õpetused fotograafiavaldkonna professionaalidelt
  • profiilid, biograafiad ja galeriid Sony fotosuursaadikutelt
  • Sony foto- ja videovõistlused, milles foto- ja videograafid saavad osaleda
  • üksikasjad kohalike ürituste kohta, kus inimesed saavad järele proovida Sony uusimaid tooteid
  • viimased digitaalpildinduse uudised Sonylt

Sony α Universe uurib, mis ajendab ja inspireerib fotosuursaadikute tööd. Kasutajad saavad spetsialistidelt vastuseid tehnilistele ja loomingulistele küsimustele põhjalikest artiklitest ja õpetustest, mis katavad fotograafia ja fotovarustuse kõiki külgi ning leiavad uudiseid toimuvatest konkurssidest ja sündmustest.

Praegu on näiteks võimalik osa võtta mainekast maailmakuulsast Sony World Photography konkursist, samuti saab omatehtud portreesid saata kuni 16. augustini Instagrami konkursile #SonyAplhaPortrait. Sündmuste kalendrisse on lisatud 29. septembril Eestifoto stuudios Tallinnas toimuv Virgo Haani meistriklass “Valgus”, 7. oktoobril aga toimub samas kohas Sony fotokool. Saidil tasub silm peal hoida, sest kalender täieneb pidevalt.

Sony lood uues portaalis.

„Viimase paari aasta jooksul on Sony fotograafias saavutatava viinud uuele tasemele ja veebisaidi Sony α Universe Europe avamine on järgmine samm meie strateegias, mille eesmärk on aidata klientidel võtta oma Sony varustusest viimast,” ütles Sony Europe’i tooteturunduse juht Yann Salmon-Legagneur. „Soovime tutvustada lähemalt erinevaid fotograafiavõtteid ja inspireerida fotograafe proovima uusi asju, nii et neid on juhendamas mõned maailma parimad fotograafid.”

Uus veebileht www.sony.ee/alphauniverse on nüüd avatud ja uut sisu laaditakse saidile pidevalt üles. See on saadaval 22 Euroopa keeles, kindlate huvivaldkondade kohta uuenduste saamiseks saavad kasutajad registreerida siin.

Sony kaamerate valikut vaata Sony Centerist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.