Sony Bravia telerimudelid alates 2016. aastast saavad Android TV uuenduse

Hiljuti välja tulnud Google´i uuendus Android TV-le jõuab kõigisse Sony Bravia Androidiga teleritesse, mis on välja tulnud alates 2016. aasta teisest poolest, andis Sony teada.

Uuendus muudab Android TV rohkem Google TV sarnaseks ja selgelt on märgata ka avaekraani disainivärskendust.

Ekraaniülaserva ilmunud menüüst leiab nüüd uue alajaotuse “Discover”, mis sisaldab soovitusi erinevatest striiminguteenustest, mida vaadata. Soovitused põhinevad kasutaja seni vaadatud sisul – filmidel ja seriaalidel.

Uus alammmenüü “Apps” aga näitab lisaks kõigile neile äppidele, mille oled juba paigaldanud ka neid, mis võiksid huvi pakkuda ja mida soovitatakse. Seegi valik põhineb kasutaja varasemal tegevusel.

Kolmanda olulise uuendusena mainib Sony oma kasutajatele saadetud e-kirjas avaekraani teemade järgi organiseerimist.

Redditi foorumites on juba esimese Euroopa kasutajad teatanud tarkvarauuenduse saabumisest, Sony lubab selle kõigi teleriteni toimetada lähinädalatel. Alustatakse USA-st, Austraaliast, Kanadast, Prantsusmaast ja Saksamaast, edasi liigub Android TV uuenduse allalaadimise võimalus teistesse riikidesse. Kasutajal pole vaja ise midagi teha, kui teler on seadistatud automaatselt uuendama. Kui pole, maksab aeg-ajalt kontrollida uuenduste olemasolu teleri seadete menüüst.

Värskendusest jäävad välja Sony Bravia mudelid 2015. aastast ja 2016. aasta esimest poolest, mis kasutavad esimese põlvkonna Android TV tarkvara. Sony 2021. aastal välja tulnud telerid kasutavad juba uut Google TV tarkvara.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.