Sony Centeris toimub kuni 24. aprillini suur PlayStationi mängude soodusmüük, mille raames on võimalik soetada võimsa allahindlusega viimaste aastate parimaid videomänge.
Alt leiad viis kõrgelt hinnatud videomängu, mida kõik PlayStationi omanikud kindlasti mängima peaksid. Kõigile sooduskampaaniasse kaasatud mängudele saad pilgu peale visata Sony Centeri e-poes.
Ghost of Tsushima: Director’s Cut
Kui otsid suurepärast ja visuaalselt kaunist seiklusmängu, siis sobib sulle kindlasti “Ghost of Tsushima Director’s Cut”. 2020. aastal ilmunud “Ghost of Tsushima” viib mängijad keskaegsesse Jaapanisse kaitsma Tsushima saart verejanuliste mongolite invasiooni ajal. Mängija kehastub üheks viimaseks ellujäänud samuraiks Jin Sakaiks, kes peab hakkama sissetungijate vastu võitlemiseks kasutama geriljasõja taktikaid. See läheb aga vastuollu auväärse sõdalase koodeksiga ning lööb kiilu Sakai ja tema mentori vahele.
“Director’s Cut” on “Ghost of Tsushima” täiendatud versioon, mis sisaldab lisaks mahukale baasmängule ka laiendust, mis viib mängija uude kohta võitlema seninägematute vaenlastega. Kui üksi seiklemisest saab villand, siis mängulaadis “Ghost of Tsushima: Legends” on võimalik lahingusse minna ka koos sõbraga. “Ghost of Tsushima” on üks kõrgemalt hinnatud PlayStationi mänge ja kui sa seda veel proovinud ei ole, siis nüüd avaneb selleks suurepärane võimalus.
Horizon Zero Dawn Complete Edition
2017. aastal ilmunud “Horizon Zero Dawnist” sai PlayStation 4 ajastu üks armastatumaid mänge. “Complete Edition” toob ühte kohta kokku suurepärase baasmängu ja selle mahuka lisa “The Frozen Wilds”. Kui plaanid mängida veebruaris ilmunud võrratut “Horizon Forbidden Westi”, siis tee endale teene ja võta esimesena ette “Zero Dawn”. Mõlemad mängud räägivad kaasahaaravad lood, millest sa kindlasti ilma jääda ei soovi.
“Zero Dawni” tegevus toimub kauges tulevikus, mil suurem osa inimkonnast on salapärastel põhjustel hukkunud. Ellujäänud elavad väikestes hõimudes ning jagavad maailma lisaks loomadele ja lindudele ka faunat meenutavate robotelukatega, kes on viimasel ajal hakanud salapärastel põhjustel inimesi ründama. Sina oled Aloy, noor kütt, kes avastab seadme, mis võimaldab tal “vana maailma” kohta rohkem teada saada. Tormilise sündmusteahela tulemusena asub Aloy teekonnale, et välja selgitada, mis inimkonna hukutas ja miks on varasemalt rahumeelsed robotid nüüd agressiivseks muutunud.
The Last of Us ja The Last of Us Part II
Kui sa ei ole veel “The Last of Usi” mänginud, siis sa oled ilma jäänud ühest parimast mängukogemusest, mis eales loodud. Nii esimene kui teine “The Last of Us” pakuvad võrratult kirjutatud tegelasi ja täiskasvanutele mõeldud rasketest teemadest kantud lugu, mis teeb silmad ette mitmetele parimatele filmidele ja teleseriaalidele.
“The Last of Usi” mängude tegevus leiab aset postapokalüptilises maailmas, kus salapärane viirus on muutnud suurema osa inimkonnast verejanulisteks elukateks. Küüniline ja hääbuva elutahtega Joel saab ülesandeks viia tuhandete kilomeetrite kaugusel asuvasse haiglasse noor Ellie, kes on näiliselt tapva viiruse vastu immuunne. Teekonnal hakkab Joel nägema Elliet’t enda surnud tütre asemikuna ning see muudab mehe motivatsioonid üha isiklikumaks ja isekamaks. Joeli ja Ellie lugu jätkub järjes “The Last of Us Part II”, mis on hetkel samuti alla hinnatud.
God of War
2018. aasta “God of War” on üks parimaid näiteid sellest, kuidas unustusse vajuv mänguseeria eriti võimsalt uuele elule puhuda. Kui tahad tutvuda vanema “God of Wariga”, siis Sony Centeris on alla hinnatud ka iidsel 2010. aastal ilmunud “God of War III Remastered”. Võta see mäng ette enne 2018. aasta “God of Wari” ja veendu ise kui võimsa arengu on see seeria aastate jooksul läbi teinud.
Kui esimestes “God of Wari” mängudes madistas peategelane Kratos Kreeka panteoni jumalatega, siis uusimas mängus on ta jõudnud Skandinaaviasse. Kratose poja ema on surnud ning oma abikaasale on ta jätnud näiliselt lihtsa ülesande: vii minu tuhk kõrgeima mäe tippu. Teekond kujuneb aga ootamatult raskeks ning isana külm ja kauge Kratos peab õppima oma poega Atreust usaldama, et ema viimne soov saaks täidetud. Selle aastal lõpus ilmuv “God of War Ragnarok” jätkab Kratose ja Atreuse lugu, seega veel jõuad enne järgmise mängu ilmumist eelmise osa läbi teha.
Marvel’s Spider-Man
Kui oled kunagi unistanud Ämblikmehena pilvelõhkujate vahel lendlemisest, siis “Marvel’s Spider-Man” teeb selle unelma mänguliselt teoks. Mängijatele on valla terve Manhattani saar, mille peale ihuvad taaskord hammast erinevad pahatahtlike plaanidega kurjamid. Sinu ülesandeks on Ämblikmehena kord jalule seada ja pahalaste plaanidele kaikaid kodaratesse loopida.
2018. aastal ilmunud “Marvel’s Spider-Mani” peetakse parimaks Ämblikmehe videomänguks, mis eales loodud. Kõrge kiituse peamiseks põhjuseks on võrguheitjatega kiiresti ja sujuvalt läbi linna tuiskamine, kuid ainult head on öeldud ka mängu võitlussüsteemi kohta. Ämblikmees võitleb tempokalt ja efektsete liigutustega, kuid suudab vastastele ka salaja hiilides koha kätte näidata. Mõne aja eest kuulutati välja ka “Marvel’s Spider-Man 2”, seega nüüd ongi paras aeg esimene osa käsile võtta.