Sony Centeri blogi

Sony filmide striimiteenus jõudis kõigisse BRAVIA XR seeria teleritesse

Sony uus striimiteenus Bravia Core toob Sony Bravia XR seeria teleritesse spetsiaalselt kinoekraanidele tehtud filmid. Koostöös Sony Pictures Entertainmentiga (SPE) nüüd avatud Bravia Core on välja töötatud selleks, et pakkuda Sony kõige uuemate telerite ostjatele parimaid filme ja kvaliteetset sisu, mida on hea vaadata suurelt ekraanilt kodustes tingimustes koos ruumilise kinoheliga.

Kõigis uutes BRAVIA XR mudelites, näiteks hiljuti välja antud MASTER seeria A90J 4K HDR OLED ja X90J 4K HDR LED-telerites on filmid eelnevalt alla laetud ning kasutajad saavad nautida valikut viimasest SPE premium– ja klassikalistest filmidest või suurimast IMAX Enhanced kollektsioonist. BRAVIA CORE on esimene striimilahendus, mis pakub nn Pure Stream tehnoloogiat, mis saavutab peaaegu kadudeta UHD BD-ga (4K Blu-ray) samaväärse kvaliteedi kuni 80 Mbit/s voogesitusega.

BRAVIA XR telerite omanikud saavad Bravia Core krediiti kasutades valida vähemalt 300 filmi seast, sealhulgas selliste tunttud linateoste seast nagu Venom, Peter Rabbit, Ghostbusters, Blade Runner 2049 ja Jumanji: The Next Level. A90J ja Z9J teleritega on kaasas kümne ja ülejäänud BRAVIA XR mudelitega viie filmi jagu krediiti. Samuti pakutakse Bravia Core´iga valikut filme, mida saab voogesitada igal ajal ja nii mitu korda, kui soovitakse kuni 4K HDR kvaliteediga.

Kodus kaasahaarava filmikogemuse saamiseks pakub Bravia Core nüüd ka juurdepääsu suurimale IMAX Enhanced filmikollektsioonile.

Studio Accessiga, mis on osa Bravia Core paketist, saavad vaatajad juurdepääsu ka paljudele täiendavatele telgitagustele kaadritele, intervjuudele ja muule filmidega seotud sisule.

Bravia Core on nüüd saadaval kõigis BRAVIA XR telerites. BRAVIA XR-i seeria mudelite võimekuse striimiteenust näidata tagab uus kognitiivne XR protsessor, mis kasutab uut pilditöötlemise meetodit. See ületab keerukuselt tavapärast tehisintellekti ja selle lahenduse eesmärk on taasesitada inimeste nägemis- ja kuulmisviisidele kõige täpsemini tajutavat heli ja pilti.

Lisateavet Bravia Core´i kohta leiab siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.