Sony Centeri blogi

Sony fotovarustust ostes võid kuni 1000 eurot tagasi saada

Alanud on kõige aktiivsem pildistamise aeg ja loomulikult toob oma fotovarustuse uuendamine ka olulisi lisaväljaminekuid. Osa raha võib aga saata mõne nädala pärast uuele ringile, sest Sony maksab teatud toodetelt raha sadades eurodes tagasi.

Valitud digikaamerate, objektiivide ja muude fototarvikute “Raha tagasi” kampaania kestab 9. maist kuni 31. juulini 2018. Selleks, et uute ostude jaoks eurod tagasi saada, pole vaja teha muud kui esitada taotlus. Enne aga vaata, millised fotokaubad “Raha tagasi” kampaania alla lähevad, nimekirja leiad Sony Centeri vastavalt kampaanialehelt.

Sealt võib praegu leida näiteks seitse fotokaamerat, 29 objektiivi, kaks videokaamerat, kaamerate lisatarvikuid ja tasuta fotokoolitusi. Kõige magusamad tagastussummad tulevad aga siis, kui ostad kaamera koos objektiiviga. Näiteks ostes objektiivi SEL2470GM, SEL70200GM,
SEL100F28GM, SEL100400GM või SEL85F14GM koos kaameraga A9,
A7RM3 või A7SM2, on õigus saada objektiivi ostult kahekordne “raha tagasi” summa (see tähendab näiteks 200 eurot 100 euro asemel).

Rahatagastustaotluse saab esitada siin. Kui kõik vastab täpselt kampaania tingimustele, siis saab raha tagasi hiljemalt 28 päeva jooksul alates taotluse kinnitamisest. Oma taotluse staatust saab kontrollida, klõpsates kampaania lingil “Kontrolli oma taotluse staatust“. Ühe inimese kohta on lubatud esitada kuni kolm rahatagastuse taotlust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.