Sony Centeri blogi

Sony järgmise aasta kaamerahitid: Sony A9 III ja uus RX100

Sony oli hiljuti FCC-lt heakskiidu saanud kahele uuele kaamerale, mis tavaliselt tähendab nende peatset väljatulekut. Sony Alpha Rumorsi andmetel on need Sony A9 III ja kompaktne RX100.

Esmaesitlus võib neil uutel toodetel tulla 11. jaanuaril algaval seekord täisdigitaalselt tehnoloogiamessil CES 2021.

A9 seeria võib küll tavakasutaja jaoks jääda natuke kaugeks, sest seda eelistavad pigem profid spordifotograafid, kuid selle väljatulekuga on alati huvitav jälgida, kuhu digikaamerad nüüd on edasi arenenud. Tippklassi kiiruse ja kvaliteediga mudel peaks ilmavalgust nägema tuleva aasta alguses.

Sony Sony A9 III (või Sony A9s) puhul oodatakse, et see tuleb ca 50 MP täiskaadersensoriga, 8K/30fps videovõimekuse ja välise salvesti suurema võimekusega.

Uus RX100 saab ilmselt olema numeratsiooni järjepidevust arvestades Mark VIII. Sellelt oodatakse muuhulgas ka sellist pisikest parendust nagu puutetundlik ekraan. Kaamera kiirus ja sensori kvaliteet saavad samuti eeldatavalt üsna väärika uuenduse.

Videoblogijad on oodanud ka RX-seerialt laiema nurgaga objektiivi – käest iseennast filmides pole näiteks 24-200 mm optika paljude jaoks piisavalt laia vaatenurgaga. Kas näeme uuel mudelil juba objektiivi alates 16 mm-st? See selgub juba üsna varsti.

Sony Centeri kaamerate valiku leiab siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.