Sony Centeri blogi

Sony SRS-XE200 kaasaskantav kõlar pakub esmaklassilist helielamust

Kaasaskantava kõlari abil saad muusika endaga igale poole kaasa võtta ning sõpradega ajaveetmise veelgi meeleolukamaks teha. Sony uus X-seeria SRS-XE200 kaasaskantav kõlar on just selleks otstarbeks loodud.

Innovaatiline kujundus

SRS-XE200 paistab silma oma innovaatilise kõlari kujuga, kus on kasutatud Line-Shape Diffuser lahendust. Kitsa ja pikliku ava kaudu väljuv heli aitab luua laiema kõlapinna ning imiteerib suurtel lavadel pakutavad helipilti.

Tänu sellele jõuab väljuv heli kaugemale ning on laiema spektriga. Nii saad muusikat sama kvaliteetselt nautida ka siis, kui kõlar pole otse sinu poole suunatud.

Sony kõlarit võid paigutada kuidas tahad, sest universaalne viisnurkne kuju laseb seda kasutada nii vertikaalses kui ka horisontaalses asendis – just nii, nagu sulle endale mugavam on. Muretseda pole vaja ka ilmastikuolude pärast, sest SRS-XE200 kõlaril on olemas IP67 vee- ja tolmukindlus. Seega võid muusikat nautida nii rannaliival kui ka basseini ääres.

Kristallselge heli muusika ja kõnede jaoks

SRS-XE200 kaasaskantava kõlari sisse on paigaldatud kaks X-Balanced kõlarielementi, mis tänu oma ebasümmeetrilisele kujule suurendavad helirõhku ning vähendavad heli moonutusi. See aitab kaasa puhtamale helipildile ning laiemale kõlapinnale.

Sony kõlar võimaldab teha ka käed-vaba kõnesid, mis jäävad ühe kiire nupuvajutuse kaugusele. Echo Cancelling tehnoloogia abil saavad aga kaks kasutajad rääkida samaaegselt, ilma et ühe heli katkestataks.

Kui tarvis, saab aga kaks kõlarit Stereo Pair funktsiooni kaudu juhtmevabalt ühendada ning veelgi võimsamat heli nautida. Party Connect võimaldab aga bluetooth ühenduse kaudu omavahel ühendada kuni 100 kõlarit korraga, et unustamatut peomeeleolu luua. Kõiki neid funktsioone saad sisse ja välja lülitada Sony Music Center rakenduse kaudu, mis ühtlasi võimaldab ka erinevaid heliseadeid muuta.

Pikk akuiga ja kiire laadimine

Selleks, et pidu jätkuks kauemaks, võimaldab SRS-XE200 kõlar ühe laadimisega muusikat kuulata kuni 16 tundi jutti. Nii saavad kõik peod peetud ning kui ongi vaja akut laadida, siis saab seda teha kiiresti. Kõigest 10 minuti pikkune laadimine annab juba 70 minutit kuulamisaega. Sony on kõlarisse sisse ehitanud ka Ambient Noise Sensing tehnoloogia, mis aitab akut veelgi säästa.

Neljas erinevad värvitoonis (must, helehall, oranž ja sinine) Sony SRS-XE200 kõlari kohta saad lisaks uurida Sony kodulehelt ning ostusoovi korral külastada Sony e-poodi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.