Sony Centeri blogi

Sony tegi orgaanilisest klaasist kõlari, mis kõlab mahedalt igas suunas

Klaas pole just kõige tavalisem materjal, millest kõlarikorpust teha, kuid nagu Sony uus CES-il esitletud toode kinnitab, täiesti sobiv ja lisaks veel väga huvitav sisekujundusliku elemendina.

Minimalistlik kaasaskantav kodukõlar LSPX-S2 Glass Sound Speaker on  hästi läbimõeldud välimuse ja viimistlusega, sobides väga erinevate interjööristiilidega. Kasutada saab näiteks küünlavalguse režiimi, et tekitada hubane meeleolu.

Tuba saab täita igasse nurka leviva heliga tänu Sony unikaalsele tehnoloogiale Advanced Vertical Drive. Korpus vibreerib ja tekitab niimoodi helilaineid igas suunas.

Orgaanilisest klaasist kõrgsageduslikul kõlarielemendil on tavaliste kõlarielementidega võrreldes palju suurem pindala, mis tekitab selge kõla helitugevuse minimaalsete kadudega.

Orgaaniline klaas pole see, mida tavalistes aknaklaasides kasutatakse, vaid akrüülvaigust läbipaistev materjal, mis näeb välja nagu klaas, kuid on purunemiskindlam. Seda kasutatakse akende, valgustuskatete ja päikeseprillide valmistamisel. Tavalist klaasi nimetatakse anorgaaniliseks klaasiks.

Mugav kuulamine ükskõik kus

Tänu kõlari Glass Sound Speaker väiksele ja kompaktsele korpusele ning kaheksatunnisele aku tööeale saab seda kasutada kodus ükskõik kus. Heliseade aitab nii hubase pereõhtu korraldada kui ka üksi kodus rahu nautida.

Glass Sound Speakerist muusikat kuulata on lihtne. See tuleb Bluetooth-ühenduse kaudu siduda nutitelefoni või mõne muu allikaga ning alustada kuulamist. NFC abiga on seadmete sidumine veelgi lihtsam – vaid ühe puudutusega.

Funktsiooni Push & Play kasutamiseks tuleb vajutada kõlaril spetsiaalset nuppu, et voogesitada lugusid Spotify Connecti kaudu. Samuti aitab juhtmeta multiroom süsteem ühendada kõlarisüsteemi üle WiFi kuni kümme muud Sony audioseadet. Seadistades juhtmeta multiroom süsteemi vastavalt, saab mängida kas kõigis tubades sama muusikat või igas toas eraldi oma soovide kohaselt.

LSPX-S2 Glass Sound Speaker on saadaval maist 2019 hinnaga alates 600 eurost.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.