Sony Centeri blogi

Sony tõi välja uue 100-tollise ekraani ärikasutajatele

Sony tutvustas veebruaris oma uut ärikasutuseks mõeldud ekraani FW-100BZ40J, mis mõeldud spetsiaalselt ärikasutuseks. Lisaks esitleti ka väiksemat, 32-tollist ärikasutaja mudelit FW-32BZ30J.

Ehkki paljud kodukasutuse nutitelekad on kasutuses ka firmades, on tegelikult olemas ka spetsiaalsed ärimudelid, mis arvestavad firmakasutuse eripära: näiteks võivad need kauem järjest sees olla, töötades reklaamtahvlite või professionaalsete esitlusvahenditena, samuti on ärimudelite transport lihtsamaks tehtud.

Sonu uued ärikasutaja ekraanid on optimeeritud kasutamiseks kontoriruumides, koolides, hotellides ja jaemüügiettevõtetes. Mõned uued täiendavad funktsioonid on näiteks Pro Mode kohandatud sätete jaoks, IP-põhine juhtimine ja ekraanipeegeldamise (Screen Mirroring) funktsioon.

Uus mudel sisaldab sama kvaliteetset uut pildiprotsessorit, kui Sony värskeimates BRAVIA telerites, mis tagab hea pildikvaliteedi 4K eraldusvõimega. FW-100BZ40J on varustatud XR pildiprotsessoriga, mis kasutab kognitiivset intelligentsust, analüüsides pildiandmeid korraga, nagu inimese aju. 100-tolline ärimudel saavutab ereduse 600 nitti (tüüpiliselt) kuni 940 nitti (tippheledus), ka kontrast on väga hea tänu Full Array taustvalgustusele.

Ärikasutaja seadmel on ka sisseehitatud Android TV tugi, seega on võimalik kasutada kõiki Androidiäppe, mis suurele ekraanile sobivad. Uuendatud kasutajaliides lubab ärikasutajatel lihtsamini ekraane võrgus juhtida ja seadistada. Professionaalsetel BRAVIA ekraanidel on ühtne B2B platvorm, mis tagab, et nii kliendid kui süsteemide integreerijad saavad displeisid seadistada sama kasutajaliidese abiga. Ekraanil on 5 GHz WiFi ühendus ja võimalus kasutada WiFi ligipääsupunktina juhtmevabade seadmete ühendamiseks otse ekraaniga.

Pro režiim võimaldab kasutajatel ekraani seadeid täpsemalt muuta ja arvestada konkreetse kasutusvaldkonnaga. Sätetes on olemas kontorikasutuse, haridusasutuse, hotelli ja müügikoha jaoks sobivad funktsioonid. IP aadressi põhjal juhtimise võimalus lubab kasutada ekraane võrgus erinevates süsteemides, sealhulgas Crestroni, Extroni ja Krameri lahendustega.

Lisaks on Sony BRAVIA ekraanid ainsad professionaalsed ekraanid, millel on integreeritud nii Chromecast kui ka Apple AirPlay 2, mis pakuvad kasutaja seadmest kiiret ja sujuvat ühendust ning nutiseadme ekraanipildi juhtmevaba edastamist. AirPlay 2 abil saavad kasutajad voogesitust näidata või jagada muud sisu otse oma iPhone’ist, iPadist või Macist.

FW-100BZ40J neljal küljel on vastupidavad alumiiniumraamid, mis on sümmeetrilise kujuga, varustatud kandmiseks käepidemetega ning sellise konstruktsiooniga, mis lubab lihtsat paigaldamist ja ümbertõstmist.

100-tolline FW-100BZ40J ja 32-tolline FW-32BZ30J jõuavad müügile 2021. aasta suvel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.