Sony Centeri blogi

Sony uued kaelakõlarid järgivad uut trendi – kõrvad-vabalt muusikat kuulata

Kui tahad nii käed vabalt kui kõrvad vabalt muusikat kuulata või kõnedele vastata, on eraldi kõlaritele alternatiiv juhtmevabade kaelakõlarite näol. Sony uus kaelaskantavad kõlar SRS-NS7 on lisaks ka privaatne – teised ei kuule, mida sina kuuled või kostab see väga vaikselt, teisi segamata. Lisaks muusika kuulamisele ja käed-vabalt kõnedele vastamisele pakub uus seade ka täiesti arvestatavat ruumilist kinoheli elamust.

Sony SRS-NS7 on esimene Dolby Atmosega ühilduv juhtmevaba kaelaskantav kõlar, mis sobib hästi kokku näiteks Sony Bravia XR telerimudelitega. Kasutades uut 360 Spatial Sound Personalizer äppi, võid kaelas rippuvatest kõlaritest kuulda personaalset 360-kraadist ruumilist heli.

Nii nagu Sony varasemate ruumilise helielamuse kõrvaklappidega, nii saab ka kaelakõlareid seadistada oma kõrva kuju järgi. Selleks tuleb mobiilirakendusest pildistada oma kõrvu, mille põhjal tarkvara analüüsib kuulmisomadusi ja integreerib selle SRS-NS7 helikogemusse.

Lisaks sellele, et Sony SRS-NS7 sobib kokku Sony BRAVIA XR teleritega, saab neid muidugi kasutada ka teiste seadmetega nagu sülearvutid, tahvelarvutid ja nutitelefonid.

Kasutades Sony tuntud helitehnoloogiaid, pakub SRS-NS7 head akustikat ja võimsamat helirõhku näiteks sügavamate basside jaoks. Ülespoole suunatud kõlar suunab selge helilaine otse kasutaja kõrva, häirimata teisi.

Ergonoomiline disain on loodud kaelas kandmiseks ja kõlar istub hästi paigal. Paindlik riba tagaküljel aitab seadme kohendada just enda vajaduste ja keha järgi. Korpus on pritsmekindel ja vastab IPX4 kestvusstandardile, seega saab seadmega mugavalt tegeleda koduste toimetustega nii köögis kui miks mitte ka õues.

Sony SRS-NS7 saab hästi kasutada käed-vabad kõnedeks, sest optimaalne mikrofoni paigutus võimaldab rääkija hääle kinni püüda kõrvaliste segajateta. Korraga saab ühendada kõlariga mitu seadet ning kõnet vastu võttes peatub muusika automaatselt. Vastamiseks tuleb vajutada seadmel olevat eraldi nuppu.

Sony SRS-NS7 kaelakõlarid.

Sony SRS-NS7 ühildub otse Bravia XR teleritega, kuid teiste teleritega ühendamiseks on vaja kasutada kaasasolevat juhtmevaba saatjat, mille võib ühendada teleri USB porti. Kui kasutada ka Bravia XR teleriga ühendamisel sedasama saatjat, aitab see viia heli ja pildi veel tõhusamalt sünkrooni.

Kaelakõlari aku kestab kuni 12 tundi või 5 tundi olenevalt helitugevusest. Maksimaalse helivaljusega on kuulamisaeg lühem. Kümme minutit kiirlaadimist annab juurde 60 minutit kuulamisaega.

Sony kõrvaklapid ja kõlarid on parimas valikus saadaval Sony Centeris. Uued SRS-NS7 kaelakõlarid peaksid Eestis müügile jõudma oktoobris.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.