Sony Centeri blogi

Sony uued peokõlarid pakuvad valgusmängu ja vinget bassi

Ööklubi tasemel meeleolu saab ka ise luua — selleks sobivad hästi peokõlarid, mis lisaks võimsale bassile hoolitsevad ka korraliku valgusetenduse eest. Sony tutvustas oma uusi kõlareid MHC-V83D ja MHC-V73D, mis jõuavad müüki oktoobris.

Uus suure võimsusega helisüsteem pakub uuendusi nii suurema võimsuse kui helikvaliteedi osas. Koonusekujulised kõlarid kiirgavad heli nii ülespoole kui külgedele, kattes nii kõik nurgatagused. Lahendust nimetatakse Omnidirectional Party Sound’iks ehk mitmesuunaliseks peoheliks. Kõlar täidab heliga kogu ruumi.

Nii V83D kui V73D esi- ja tagaküljel on neli kõrgemate sageduste kõlarielementi, mis laiendavad heli levimist ülespoole. Kõlaril MHC-V83D on keskmiste sageduste kõlarielement, mis jaotab heli võrdselt ette- ja tahapoole. Nii jõuavad keskmised sagedused laiemale alale ning tekib selgem ja võimsam heli igas nurgas.

Mitmesuunaline peoheli luuakse esimeste ja tagumiste, keskmiste sageduste valjuhääldi, bassielemendi ehk subwoofer’i ja JET BASS BOOSTERi ühise töö tulemusena, aidates muusikal jõuda kaugemale ja laiemale alale ühtlasemalt ning pakkudes samal ajal ka vinget bassi.

Peokõlarid toetavad muusikat ka efektse valgusetendusega. Kõlarite valgustus on paigutatud nii, et see heidaks värvilaike ja kiiri igas suunas. Kõlarid saadavad mitmevärviliste triipudena sügavsiniseid, taevasiniseid ja rohelisi valgusvihke. Mõlema kõlari bassielemendile ja keskmiste sageduste valjuhääldile lisatud ka sügavsinine valgustus. Ambient light funktsiooniga on võimalik kohandada valgustust peorežiimilt õdusamale atmosfäärile.

Meelelahutusseadmena on kõlaritel karaoke laulmiseks sisend kahele mikrofonile, mille jaoks on olemas kaks sisseehitatud mikrofonihoidjat. Samuti saab seadmega ühendada elektrikitarri ning valida mängimiseks kolme heliseadistuse vahel.

Kõlarit MHC-V83D saab üle HDMI ühendada teleriga ja kasutada ka õdusamas režiimis.

Kõlaritega ühildub mobiilirakendus Fiestable, millega võib juhtida muusika esitusloendit, võistelda sõpradega karaokes ning suunata kõlarite heli ja valgustust. HDMI-ühenduse kaudu on võimalik kõlarid ühendada ka teleriga.

MHC-V83D jõuab müüki oktoobris ning maksab orienteeruvalt 770 eurot, MHC-V73D tuleb letile samuti oktoobris ja hinnaga umbes 650 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.