Sony Centeri blogi

Sony uus 4K lähikuvaprojektor ei riiva silma ning tekitab hiigelpildi otse seina äärest

Sony esitles eelmisel nädalal lõppenud CES-il oma uut võimsat lähikuvaprojektorit LSPX-A1 4K, mis näeb luksuslik välja ning kuvab pildi seinale otse seina äärest. Seega ei pea seda monteerima lakke või vaatajate taha seinale. Tegemist on Sony uue kontseptsiooni Life Space UX tootega, mille eesmärgiks on luua ruumis uusi helilisi ja pildilisi kogemusi.

Äsja esitletud lähikuvaprojektor sobib hästi igasse keskkonda oma stiilse kunstmarmorist ülaosa, poolpeegliga alumiiniumist raami ja puidust riiuliga. Projektsioonitehnoloogia, mida seadmes kasutatakse, lubab nautida kuni 120-tollist 4K HDR pilti, asetades projektori lihtsalt seina äärde ekraani ette. Lisaks loob Advanced Vertical Drive´i tehnoloogia valju ja kvaliteetse heli, mis kostub ühtlaselt läbi kogu ruumi. Näiteks saab oma toa meeleolu muutmiseks projitseerida seinale metsapilte ja kuulata jõe vulinat.

Seadme juurde kuuluvad ka bassikõlarid, mis pakuvad kinolikku filmielamust. Kõrgemaid sagedusi esitatakse klaastorudest helitekitajatega, mis täidavad ruumi helidega ühtlaselt igas suunas.

Projektori heledus on 2500 luumenit, eralduvõime 4096 x 2016 pikslit ehk standardne 4K, uus projektsioonitehnoloogia 4K SXRD laseb rohkem valgust läbi ja tagab kirkamad toonid. Seadme kaal on 75 kg.

Projektor jõuab esimesena turule 2018. aasta kevadel USAs, hiljem ka mujal.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.