Sony Centeri blogi

Sony uute ja väga võimekate QD-OLED telerite ostuga saad nüüd kaasa head kõrvaklapid

Sony telerite valikusse on lisandunud juba palju tunnustust kogunud Bravia XR QD-OLED seeria telerid, mida saab soetada 65-tollise ja 55-tollise ekraaniga. Augustis saavad kõik telerite ostjad lisaks kaasa ka Sony väga kvaliteetsed mürasummutavad kõrvaklapid WH-1000XM4.

Miks valida uued Bravia QD-OLED telerid?

Sony telerid muudab eriliseks ainulaadne Cognitive Processor XR nimeline pildiparandustehnoloogia. Selle abil suudetakse tehisintellektiga koostöös kindlaks teha, millisele ekraani osale inimese aju parajasti keskendub ning läbi selle pakkuda parimat vaatamiskogemust. Protsessor suudab selle põhjal jälgitavat ekraaniosa esile tõsta – näiteks fokusseerida jalgpallilahingus palliga mängijat.

Tänu OLED tehnoloogiale on teleri iga piksel individuaalselt valgustatud ning lülitub sisse ja välja vastavalt vajadusele. Nii on ekraanil kuvatavad värvid erksad ja kontrastsed ning musti toone kuvatakse süsimustana. QD-OLED teleritel on aga kasutusele võetud veelgi efektiivsemad lahendused, kus Cognitive Processor XR tehnoloogia suudab läbi ekraanipinna temperatuuri jälgimise kuni 200 protsenti kirkamat värvilahendust pakkuda võrreldes tavaliste OLED teleritega.

QR OLED Motion tehnoloogia abil kontrollitakse kaadrite sujuvust ning vajadusel lisatakse neid juurde, et ka kiiresti liikuv pilt võimalikult selgeks ning sujuvaks muuta. Selleks, et igasuguse sisu vaatamine oleks parima pildikvaliteediga, skaleeritakse see võimalikult 4K resolutsiooni lähedale. Nii saad ka vanemaid filme ja seriaale nautida kauni pildiga.

Sarnaselt pildikvaliteedile suudab Cognitive Processor XR eriliseks muuta ka helide esitamise. Acoustic Surface Audio+ tehnoloogia abil tuvastatakse ekraanil heliallikas ning suunatakse see täpselt vaataja kõrvadeni.

Lisaks heale pildile ka nutikad võimalused

QD-OLED teleritest leiab sisseehitatud Google TV kasutajaliidese, mille abil saab nautida erinevaid striimimise platvorme kerge vaevaga.

Google’i häälassistendi abil saad aga otsinguid teostada otse teleri vahendusel kiirelt ja mugavalt ainult hääle abil. Apple Airplay ja Chromecasti tehnoloogiate abil võimaldavad telerid aga vaevata väliseid seadmeid, nagu näiteks telefone, ühendada.

Kuidas tasuta kõrvaklapid saada?

Nagu öeldud, pole vaja teha muud, kui soetada üks Bravia XR QD-OLED teleritest, kas 55- tolline või 65-tolline. Kampaania algab 8. augustil ning lõpeb 28. augustil. Uute mudelite saad lähemalt tutvuda Sony kodulehel ning ostu sooritada nende e-poe kaudu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.