Sony Centeri blogi

Sony Vlog ZV-1F kompaktkaamera aitab sisuloomise uuele tasemele viia

Sotsiaalmeedia sisu tootmiseks kasutatakse tänapäeval väga palju nutitelefonide kaameraid. Sony uus kompaktkaamera aitab kõigil neil sisuloojatel ja uutel tulijatel aga sammu edasi astuda ning veelgi kvaliteetsemalt sisu toota.

ZV-1F kompaktne kaamera pole suurem kui keskmine nutitelefon ning selle ekraani suuruseks on 7,5 cm. Ekraanipaneeli saab mugavalt 180 kraadi keerata ning soovi korral pilti jälgida ka eespoolt filmides. Vajadusel saab seda kasutada ka püstises asendis, kusjuures kaamera oskab pilti ise automaatselt sellest lähtuvalt ka keerata.

Kaamera seest leiab 1-tollise Exmor RS CMOS sensori, millel 20,1 megapikslit. Filmida saab 4K resolutsioonis ning kaamera võimaldab sisse suumida kuni 4 korda filmides ja 8 korda pilte tehes.

Nutikad funktsioonid parimate kaadrite jaoks

Sony Vlog kaamera 20 mm lainurkobjektiiv võimaldab kaadrisse püüda rohkem kui inimese silmade vaateväli seda võimaldab, tänu millele saad jäädvustada korraga laiemat tausta ja seda ka kitsastes oludes. ZV-1F aitab tõetruult jäädvustada ka erinevaid nahatoone ning spetsiaalse Soft Skin Effect funktsiooni abil saad soovi korral naha sileduse astet ka ise muuta.

Bokeh Switch funktsiooni tõstab nupuvajutusega kaadris oleva sisu muust taustast esile ja bokeh-efekti lisada või hoida tervet kaadrit korraga fookuses. Kiire ja täpne Eye AF tunneb automaatselt ära inimese näo ning silmad ja hoiab neid fookuses. Tootetutvustuste jaoks on ZV-1F fotoaparaadil olemas aga Product Showcase režiim, mille abil suudab kaamera objekti ise automaatselt fookuses hoida. 

Kasutamise muudab mugavaks puutetundlik ekraan, kus kõik vajalikud funktsioonid on ainult näpuvajutuse kaugusel. Spetsiaalne punane tuluke kaamera esiküljel ja punane raam kaadri ümber annavad aga teada, kui filmimist oled alustanud.

Kaamerale on sisse ehitatud kolm suundmikrofoni, mis püüavad heli kaamera eest ning aitavad heli salvestada puhtalt ja selgelt igas olukorras. Tuuliste olude jaoks on komplektis kaasas aga spetsiaalne mikrofonikate, mis minimeerib tuulemüra.

Käsistatiiviga saad veelgi paremaid võtteid teha

ZV-1F kaamera ostuga saad kuni 15.01.2023 kaasa ka käsistatiivi GP-VPT2. See teeb filmimise ja pildistamise veelgi mugavaks ning aitab filmides säilitada stabiilsust. Samuti saab statiivi kasutada ka tugijalana.

Statiivi on võimalik kallutada ette ja taha ning pöörata sobiva nurga alla. Bluetooth ühenduse abil saad kaamerat juhtida aga otse statiivi juhtnuppude kaudu.

Sony Vlog ZV-1F kaamera on koos GP-VPT2 käsistatiiviga saadaval Sony Centeris kauplustes ning e-poes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.