Sony Centeri blogi

Soovitused alanud aastaks: Sony nutiteler igaks vajaduseks odavast, keskmisest ja kallimast hinnaklassist

Veel on aega uuendada oma kodu keskset meelelahutuskeskust – nutitelerit, millega nii teleprogramme kui filme vaadata ning ka paljud järgmised aastad põnevamaks teha. Kõigil Sony Bravia teleritel on Android TV ja selle äpid nagu näiteks Netflix ja Youtube, samuti hea ekraan ja korralik heli.

Siin on soovitused kolmest erinevast hinnaklassist.

Odavamast hinnaklassist – 49-tolline 4K HDR teler Sony KD-49XG9005

Alati pole vaja suurt rohkem kui 50-tollist ekraani, hakkama saab ka 49-tollisega, mis on keskmise elutoa jaoks piisavalt palju, eriti veel 4K HDR kvaliteediga vaadates. Kui sul pole just hiiglaslikku saali avara vaateväljaga, siis Sony KD-49XG9005 sobib täiesti nii hinna kui võimaluste poolest, sest on varustatud Android TV-ga, millega saab paigaldada lugematu hulga Androidi äppe, sealhulgas lisaks Netflixile ja Youtube´ile ka näiteks kodumaised ERR-i ja Delfi äpid jne.

Ekraan on küll LCD (äärtest LED taustavalgustusega), kuid siiski hea ja terava pildiga, HDR10 ja Dolby Visioni toega, hulga sisenditega (4x HDMI, 3x USB, optiline sisend) ja X1 Ultimate´i pildiprotsessoriga, mis tagab ka kehvema kvaliteediga videopildi muutmise kirkaks ligi 4K kvaliteediga elamuseks.

Sony KD-65XG9505 – keskklassi hinnaga tippklassi lähedane nutiteler

Sony KD-65XG9505 on juba oluliselt suurem – 65-tolline ja võiks arvata, et oma tehniliste näitajate kohta võiks maksta terve varanduse. Samas on hinna poolest tegemist siiski üsna keskklassi mudeliga, mis lisaks suurele ekraanile pakub ka väga head helikvaliteeti.

Ehkki see pole OLED-teler, on LED taustavalgustuse ja LCD paneeliga tagatud piisavalt kirkad värvid 4K HDR pildi vaatamiseks ja heli töödeldakse ligi Hi-Res kvaliteedile vastavaks, kasutades mahamängimiseks täiendavaid kõrgsageduslikke kõlarielemente.

Tippkvaliteet sinu koju keskklassi hinnaga – Sony KD-65XF9005

Taas 65-tolline LCD ekraani ja LED-taustavalgustusega tippmudel Sony KD-65XF9005 on saadaval soodushinnaga ning pakub väga selget ja eredat ekraani koos pildi- ja heliparandusega, mis teevad isegi tavakvaliteedis filmid ja telesaated võimsaks 4K HDR elamuseks.

Kui vähimaga kui parim ei lepi – Sony KD-85ZG9

85-tolline 8K HDR teler Sony KD-85ZG9 on üks parimatest, mis praegu saada ja 8K peale mõtlemine ei ole enam tõesti ajas etteruttamine. See Sony mudel saab hakkama ka tavalise telepildi kvaliteedis sisu 8K peale konverteerimisega, nii et suur 85-tolline pilt on 8K vääriline. Samuti on 8K sisu juba Android TV jaoks päris paljude äppide kaudu saadaval.

Lisaks pildile töödeldakse ka heli Hi-Res kvaliteeditasemele vastavaks (What Hi-Fi! portaali andmetel parim, mida nad kuulnud on).

Sony kõrvaklappide, kõlarite ning kõigi muude toodete parima valiku leiad Sony Centeri poodidest või e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.