Sony Centeri blogi

Sportlikud ja kerged: Sony tõi avalikkuse ette uued soodsamad kapsliga kõrvaklapid

Sonyl on juba olemas mugavad kapsliga juhtmevabad mürasummutusega kõrvaklapid WF-1000XM4, kuid äsja välja tulnud uus mudel WF-C500 täidab ära niši sportlikumas ja soodsama hinnaga sektoris.

Sony WF-C500 on kerge ja väikese laadimiskapsliga klapipaar, mis vastab IPX4 standardi veekindlusele ehk kannatab niiskust ja pritsmeid. Seega sobib nendega trenni teha – liigne kehaniiskus klappidele halvasti ei mõju. Ka vihmaga jooksmas käia saab uute klappidega, kuid lausa vette minna ei tasu.

Nii nagu kallimatel eelkäijatel, on sel mudelil samuti heliparanduslahendus DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), mis aitab parandada esitust kõrgematel sagedustel ja muudab kehvema kvaliteediga digimuusika allika detailirikkamaks ligilähedaselt Hi-res kvaliteediga. Äpi kaudu saab kasutada ka ekvalaiserit ning seada muusika helitämbrit oma maitse järgi. Toetatud on Google´i ja Apple´i virtuaalsete assistentide häälkäsklused, sisseehitatud mikrofoniga on võimalik kõnedele vastata. Juhtimine käib klappide puutetundliku välispinna kaudu.

Klappide akud kestavad kümme tundi, laadimiskapsel annab juurde teist samapalju. Kiirlaadimisega võib muusikakuulamise aega pikendada kümne minutiga kuni tunni jagu.

Sony uued klapid toetavad Sony 360-kraadist ruumilist heli. Bluetooth-ühendus aga toetab Multipointi, mis lubab korraga üle Bluetoothi ühendada kaks erinevat seadet.

Mürasummutust neil klappidel paraku pole, kuid see-eest on hind palju soodsam: ligi 100 eurot.

WF-C500 jõuab Sony Centerisse müügile eeldatavalt oktoobri jooksul, saadaval on erinevat värvi mudelid: must, valge, rohekas, oranž.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.