Sony Centeri blogi

Suur objektiivide sooduskampaania: siin kolm väljavalitut, mille ostmist võiks kaaluda

Carl Zeiss täiskaader 35mm f/1.4 lainurkobjektiiv

Miterassas on hetkel käimas suur Sony kaameratele mõeldud objektiivide kampaania. Kuna objektiivid on paljudele fotoentusiastidele suur kuluallikas, on igasugused soodustused positiivsed. Valisime Miterassa pakkumisest välja kolm põnevat objektiivi, mis mille ostmist kindlasti soovitaksime fotofännidel kaaluda.

Sony 35mm f/1.8 OSS normaalobjektiiv

 Sony 35mm f/1.8 OSS normaalobjektiiv

Sony 35mm f/1.8 OSS objektiiv on väga hea valik esimeseks objektiiviks, kui kaameraga kaasa tulnud kit-objektiiv on piiravaks muutunud.

Poolkaadriga kaameratel (APS-C sensoriga) on 35 mm väga lähedane standard fookuskaugusele. See tähendab, et pilt kaamera ekraanil on sarnane sellele, kuidas näeb inimsilm, tehes selle ideaalseks tänaval pildistamise objektiiviks.

Lisaks sobib see tänu suurele avale ja optilisele pildistabilisaatorile ka hämaras pildistamiseks.

Soodushind 439.99 eurot (tavahind 479.99 eurot).

Sony 10-18mm f/4 OSS lainurk-suumobjektiiv

Sony 10-18mm f/4 OSS lainurk-suumobjektiiv

Poolkaadriga kaameratele on küllaltki keeruline hea hinnaga lainurkobjektiive leida, eriti suumivaid. Seetõttu tasub soodustust kasutada Sony 10-18mm f/4 OSS objektiivi ostmiseks.

Loodusvaadete või linnaruumi pildistamiseks suurepäraselt sobival objektiivil on ka optiline pildistabilisaator, võimaldades seda paremini kasutada filmides. Objektiivi kasuks räägib ka see, et selle maksimaalne ava ei muutu suumides.

Soodushind 874.99 eurot (tavahind 924.99 eurot).

Carl Zeiss täiskaader 35mm f/1.4 lainurkobjektiiv

 Carl Zeiss täiskaader 35mm f/1.4 lainurkobjektiiv

Otsides oma Sony täiskaaderkaamerale head ja universaalset lainurkobjektiivi, tasub kindlasti kaaluda Carl Zeiss 35mm f/1.4. Väga suure avaga ja väga terav objektiiv on paljude foto- ja videograafide südamed võitnud ning seega tasub huvilistel kindlasti soodustust ära kasutada.

Nii portreedeks kui tänavafotograafiaks hästi sobivat objektiivi on kiidetud ka fookusest väljas oleva ala ehk bokehi ilu tõttu.

Soodushind 1699 eurot (tavahind 1849 eurot).

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses