Sony Centeri blogi

Tugitoolisportlaste osturalli on alanud – Sony telerite hinnad libisesid nädalavahetuseks alla

Sony telerid läksid taliolümpia alguse puhul Sony Centeris palju odavamaks, kuid ainult nädalavahetuseks, et jõuaks enne täispika spordinädala algust oma pildivaatamise võimaluse ära uuendada.

Spordihulludele olümpia alguse puhul tehtud kampaania kestab vaid mõned päevad ja annab võimaluse taliolümpiat edasi vaadata juba hoopis parema pildiga, et ükski detail kaduma ei läheks.

Sadu eurosid, isegi tuhat eurot soodsam

Kui valmistud olümpiaks, siis vali kõigepealt oma toale vastava suurusega nutiteler. Tänapäeval on 4K juba saanud standardiks, paljud filmisõbrad ei suuda ära öelda ka HDR-pildist, mis tagab eriti tõetruud värvid ja sügavad kontrastid. Platvormiks võiks olla Android, sest Android TV-l on palju äppe, mis lubavad olümpiat vaadata just siis, kui tahad ja just seda, mida tahad – koos sporditulemustega. Äppidest leiab mitmeid otseülekannete võimalusi: näiteks taliolümpiat edastavad Hulu Live TV, Sling TV, NBC, EuroSport jt.

Käimasoleva kampaania käigus saab näiteks 43-tollise 4K HDR teleri KD-43XE8077 260 eurot odavamalt.

49-tollise diagonaaliga 4K HDR teler KD-49XE8005 maksab 350 eurot vähem ehk 1149 euro asemel nüüd 799 eurot.

55-tolliste 4K Full HD telerite hind on aga sel nädalavahetusel alla 1000 euro: KD-55XE8096 maksab 859 eurot, KD-55XE8577 aga 999 eurot.

Kui tahad hüpata tehnoloogia kõige viimase sõnaga varustatud telerite maailma, siis just nüüd on võimalik osta endale üliõhukese korpusega 4K HDR teler KD-55XE9305, mille hinnasula on koguni -750 eurot.

Absoluutse soodushinnarekordi teeb seekord Sony 65″ üliõhuke 4K HDR teler KD-65XE9305, mille rahaline võit tuleb täpselt 1000 eurot – selle säästu eest saaks oma kodu juba paljude muudegi tipptehnikaseadmetega varustada.

11. veebruarini on Sony Centeri poes kõik telerid lisaallahindlusega ja soodustusi on ka järelmaksuga ostjatele – vaata täpsemalt kampaanialehelt.

Märksõnad:

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.