Sony Centeri blogi

Uus täiustatud pildi ja heliga XG95 teleriseeria jõuab peagi Eestis müügile

Sony uuendas lisaks oma OLED-teleritele ZG9 ja AG9 aasta alguses ka nn Full Array LED taustavalgustusega soodsama hinnaklassi XG95 seeria telereid, mis said nüüd veelgi laiema vaatenurga, kontrastsema ekraani ja täiustatud heli. Need jõuavad müügile juba märtsis.

Jaanuaris elektroonikamessil CES 2019 esitletud teler tuleb märtsis lettidele ekraanisuurustega 55, 65 ja 75 tolli, veelgi suurem 85-tolline mudel lisandub valikusse hiljem.

Uuel teleril on uusima generatsiooni pildiprotsessor X1 Ultimate, mis tagab parima detailsuse ja kontrastsuse. Protsessor suudab iga pildil olevat objekti tuvastades ja analüüsides kuvada parima kvaliteediga pildi. Full Array LED taustavalgustust juhtides saavutatakse veelgi parem kontrast sellega, et ekraani taga lülitatakse mustade pindade juures taustavalgustus sektorite kaupa välja. Full Array LED paneelil on nimelt taustavalgustus lahendatud paljude LED-idega kogu ekraani ulatuses ja iga kohaliku taustavalgustusega sektorit saab pildiprotsessori abil eraldi juhtida.

Nii näeb välja lõplik pilt:

Nii aga valgustab seda pilti Full Array LED taustavalgustus:

Samuti on teleril olemas tippklassi helikvaliteet uue Sound-from-Picture Reality funktsiooniga. See tekitab heli nii, nagu see tuleks ekraanil nähtavate näitlejate suust, mitte teleri all asuvast kõlarist.

Uuel teleril on traditsiooniliselt operatsioonisüsteemiks Android TV. See toetab paljusid Google Play telerirakendusi, kaasa arvatud YouTube´i, Netflixi, Amazon Prime Videot jne.

Sisseehitatud Google Assistant lubab kodust meediakeskust häälkäsklustega juhtida, mikrofon on selle jaoks pulti sisse ehitatud. Vaatajad saavad Google Assistanti abil lisaks ka teleri vahendusel planeerida enda päeva, avastada veebisisu, vaadata telesaateid ja filme ning teha palju muud. XG95 on veel ühilduv ka Apple AirPlay 2 ja HomeKit´iga, et ühendada oma nutika koduga ning meediasisu Apple´i seadmetest telerisse suunata

Vaata lähemalt XG95-ga tulevaid uuendusi siit videost:

Sony nutitelerite parima valikuga saad tutvuda Sony Centeris.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.