Vaata järele: Sony uus 4K eraldusvõimega mängurimonitor, mida saab kasutada nii arvuti kui ka PlayStationiga

Foto: Sony.

Sony Centerist leiab nüüd uhiuue spetsiaalselt mänguritele mõeldud INZONE monitori, mida saab hõlpsasti ühildada nii PlayStationi mängukonsoolidega kui ka tavapärase lauaarvutiga. Milliseid põnevaid ja kasulikke funktsioone aga kuvar pakub?

Sony INZONE M9 on 27-tolline peegeldumisvastase IPS-paneeliga monitor, mille eraldusvõime on 4K (3840 x 2160) – neli korda rohkem piksleid kui tavalisel Full HD kuvaril.

Inzone M9 üks kõige silmapaistvamaid funktsioone on full-array taustvalgustussüsteem – ekraanitehnoloogia, mida kasutatakse peamiselt 4K-telerites. Need pakuvad laia vaatenurka koos suurepärase pildikvaliteediga, kõrget värvikontrasti ja seda seetõttu, et paneeli taga olevat valgust saab kohapeal juhtida.

Kuna tegu on eeskätt mänguritele mõeldud monitoriga, siis on sellel ka mõistagi 144 Hz värskendussagedus, 1 ms reaktsiooniaeg ja Nvidia G-Synci ühilduvuse tugi. Mainimisväärt on ka Inzone M9 pildikvaliteet, mis tänu 96 kohaliku tumenduse sektorile annab monitorile peaaegu OLED-i kontrastsuse. 

Liideste osas kuvaril kaks HDMI 2.1, DisplayPort, USB-C (DP-toega) ja kõrvaklapiväljund, nii et saab ühendada kõik vajalikud seadmed: näiteks kaks konsooli, lauaarvuti ja soovi korral isegi mänguri sülearvuti.

Kui kasutad M9 monitori, saad alla tirida Inzone Hub PC tarkvara, et sättida seaded just selliseks nagu sulle meeldib. Sealt saab mugavalt muuta heledust, kontrasti, värvitemperatuuri. Samuti on sellel ka mõned mängijatele suunatud funktsioonid, nagu näiteks ekraanile kuvatava kella, sihiku ja FPS-loenduri sisselülitamine.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.