Sony Centeri blogi

Vaata treilereid: uued vinged mängud Playstation 4-le, mis mängudemessil E3 välja tulid

Praegu toimub maailma suurim arvutimängude mess E3 ja sealt tuleb põnevaid uudiseid ka Playstationi uute mängude kohta. Siin on ülevaade, millised vinged mängud Playstation 4 jaoks messil avalikkuse ette astusid. Need peaksid poelettidele ilmuma selle aasta jooksul, mõni varem, mõni hiljem.

 “The Last of Us: Part II”

Mängu fännide jaoks saabus nüüd kauaoodatud järg, milles peategelased Joel and Ellie saabuvad tagasi ja nagu varemgi tuleb pidevalt võidelda ellujäämise nimel. Ehkki seiklustest pungil mängu on kritiseeritud liigse vägivaldsuse eest, kaitsesid tegijad seda põhjendusega, et tegemist pole laste meelelahutusega, vaid mänguga täiskasvanutelt täiskasvanutele.

“Ghost of Tsushima”

Kättemaksusaaga tegevus leiab aset aastal 1274, kui Mongoli impeeriumi vallutajad hõivavad Jaapani saare Tsushima. Sina, selle mängu mängija, oled viimane samurai, kes tõuseb tuhast ja asub vallutatud ala ja rahvast tagasi võtma. Kuna see on ehe samuraimäng, siis loomulikult on igal hetkel ohtralt mõõgavõitlust.

“Death Stranding”

Uus mäng on midagi täiesti erilist, lubavad loojad ja väga palju sisu kohta ei avalda. Loojateks on Kojima Productions kahasse Sony Interactive Entertainment´iga. Mängijad saavad vabalt tehismaailmas ringi uidata, seega pole seiklusmäng lineaarne, vaid avatud ruumis ja pakub avastamisvõimalusi just selles järjekorras, nagu ise tahad.

“Spider-Man”

Tuttav koomiksikangelane veel ühes uues Playstationi mängus viib mängija New Yorki ringi hüppama, sest Ämblikmees mööda maad eriti ei kõnni. Playstation 4 omanike seas tõenäoliselt üsna populaarseks saav Marveli kassahitt ilmub müügile suvevaheaja lõpus – septembri alguses.

Juba praegu saadaolevaid Playstation 4 mänge saab aga lähemalt uurida ja osta Sony Centerist.

Kõik Sonyst ja enamgi veel: nipid, nõuanded, tooted ja uudised.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.