Väike aga võimekas Sony kõlar, mis sobib ideaalselt reisile kaasa võtmiseks

Kõle ja külm talveilm paneb paljud eestlased päikesepaistet taga igatsema ning reisiplaane tegema. Soojale maale reisimisel kipub aga ruumiga alati kitsas olema. Sony SRS-XB13 minikõlar on selles osas ideaalne reisikaaslane, sest ei nõua palju ruumi.

Kerge kaal ja vastupidav korpus

Väikese korpuse eeliseks on ka kerge kaal: kõigest 250 grammi kaaluv kõlar mahub kenasti reisikotti. Kõlaril on küljes ka rihm, et saaksid kõlarit käes hoida või näiteks koti külge riputada.

IP67 vee- ja tolmukindlus aitab ka karmides ilmastikuoludes hakkama saada. Liivane rand või vihmasadu ei takista oma lemmikmuusikat kuulamast, kus iganes sa parajasti viibid.

Tänu pikale aku kestusele saad kõlari terveks päevaks murevabalt endaga kaasa võtta. Ühe laadimiskorraga on võimalik kõlarit kasutada kuni 16 tundi ja mis eriti mugav – kõlari aku täituvuse protsent kuvatakse otse nutitelefoni ekraanile.

Võimsam heli kui võiks arvata

46 mm kõlarielement esitab ühtlaselt hästi ja valjult nii keskmisi kui ka kõrgeid helisid. Sony on lisanud ka Extra Bass tehnoloogia, mis aitab madalaid helisagedusi samuti esile tõsta. Veelgi võimsama stereoheli jaoks on võimalik kaks SRS-XB13 kõlarit omavahel juhtmevabalt ühendada.

Tänu Google Fast Pair tehnoloogiale käib kõlari ühendamine nutiseadmega kiirelt ja mugavalt. Sisse lülitades leiab see ise sinu nutitelefoni üles ning ühenduse loomine toimub otse koduekraanilt. Lisavõimalusena saab telefoni tulevad kõned suunata otse kõlarisse.

Sony SRS-XB13 puhul on boonuseks ka lai värvivalik. Kui ei soovi klassikalist musta, saad valida erksate ja heledate toonide vahel, näiteks rohelise, roosa või kollase kõlari. Kokku on valikus koguni kuus värvitooni.

Soovi korral on võimalik kõlarit minna kohapeale proovima Sony Centeri esindusse või sooritada ost Miterassa e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.