Sony Centeri blogi

VIDEO: vaata, kuidas valmis päris-elu versioon Days Gone’i mängu mootorrattast

Days Gone tuli välja kõigest paari nädala eest, kuid Taani motospetsialistid sattusid sellest Playstationi mängust nii vaimustusse, et jõudsid juba valmis saada projektiga, mille eesmärgiks oli mängus keskset rolli omanud tsikli taasloomine.

Neljaliikmelisse tiimi kuulusin motoentusiastid, igaühel oma kindel valdkond, millele ta keskendus. Projektijuht oli Patrick, kes vastutas selle eest, et motikas saaks võimalikult identne. Andreas oli aastaid mototöökoja omanik, teades kõike mootorrataste ehitusest ja detailidest. Disainer Rakel hoolitses visandite ja elementide täpse kujundamise eest. Neljandaks liikmeks oli Fabian, kellel oli palju kogemusi keevitamise, metalltööde ja keretöödega.

Deacon’i motika pärisversiooni loomine nõudis palju pühendumist – see pidi olema kiire, usaldusväärne ja mitmekülgne. Et pinget kasvatada, oli meeskonnal vaid 48 tundi aega, et vana vrakk ellu äratada ja ehitada sellest masin, mis päästaks Deaconi kannatamatust ja valulikust surmast.

Sellest tulenevalt veetis meeskond päevad ja ööd garaažis tsiklit ehitades ja seadistades. Lõpptulemust saab näha pildilt – see räägib enda eest. On hea teada, et kui kunagi peaks inimkonda tabama globaalne pandeemia, mille käigus sajad miljonid inimesed muutuvad kannibalistlikeks olenditeks, siis kuskil Skandinaavias on olemas mootorratas, mis on loodud just sellise katastroofilise olukorraga toimetulemiseks.

Vaata videot siit:

Allikas: Playstationi blogi.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses