geeniuse digiportaali toob sinuni

Sony Centeri blogi

Vihmase ilma mängud: Playstation Plus tõi välja juuli tasuta pakkumised

Kui ilmateade juuliks midagi head ei taha lubada, on õnneks olemas igakuised tasuta Playstationi mängud. Sony avalikustas just selle kuu pakkumised ja ka juuni pakkumised on veel endiselt jõus.

Nagu ikka, tulevad tasuta mängud välja nii PS4, PS3 kui Vita jaoks. Neid saab kasutada PlayStation Plus kontoga. Selle liikmeks saamine on lihtne: tuleb vaid osta PSN Plus liikmelisuse kaart, mille saad Sony Centerist: 3 kuuks maksab see 24,99 eurot ja aastaks 59,99 eurot ning kanda tuleb see oma Soome regiooni kontole.

PlayStation Plus´i liikmena saab lisaks igakuistele tasuta mängudele veel ka mängida koos sõprade ja teiste mängijatega võrgus, nautida erisoodustusi paljudele mängudele ja lisadele, kasutada 10 GB pilveruumi mängude salvestamiseks ning ligipääsu uutele välja tulevatele mängudele/demodele.

Juuli tasuta mängud on aga järgmised.

Heavy Rain

Oma nime poolest ideaalselt tänasesse päeva sobiv tasuta mäng sisaldab parajas annuses vägivalda ja muid alla 17-aastastele keelatud visuaale. Mängija peab hakkama lahendama mõrvamüsteeriumi, et leida üles sarimõrvar.

Kuidas kogu lugu lõpeb, on mängija enda teha. Vaja on kiirelt tegutseda, paljude jaoks on see elu ja surma küsimus (mängult), sest eesmärk on ära hoida sarimõrtsuka järgmine ohver.

Absolver

Selles mängus tuleb asuda sõdalaseks, kes võitleb langenud impeeriumi eest. Kuid selleks, et pääseda eliitsõdalaste hulka, peab end enne tõestama.

Tasapisi kogunevad oskused ja lõpuks peab astuma võitlusareenile, et end tõestada. Oma liigutusi saab pidevalt lihvida kohendada.

Rayman 3 HD

PlayStation 3 omanikud saavad juulis tasuta mängu, mis on pigem naljakas ja õudusi pole vaja karta. Rayman ja Globox päästavad Unistuste Ristteed ja multifilmilikus HD maailmas jätkub tegevust vähemalt 15-20 tunniks.

Extreme Exorcism

Paranormaalses maailmas põhjustab iga liigutus mõne paranormaalse nähtuse ja sind asutakse jahtima tumedate jõudude poolt. Mida kauem vastu pead, seda ekstreemsemaks mäng läheb. Osaleda saab mitme mängijaga – koos kuni kolme oma sõbraga.

PS Vita tasuta mängud juulis on Space Overlords, milles võib luua oma galaktikaid ja asustada neid planeetidega ning Vita platvormil Zero Escape: Zero Time Dilemma – interaktiivne jutustav mäng, kus tuleb lahendada ülesandeid ja avada uksi uute mõistatuste juurde. Mittelineaarne stsenaarium lubab paljusid lahendusi ja nii saab seda mängu mitut moodi läbi mängida.

PSN raha saad mängude jaoks osta Sony Centerist. Kasutada tuleb Soome PSN kontot.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.