Sony Centeri blogi

Võimsalt kasvav PlayStation Plus toob peagi tellijateni üle 700 uuema ja vanema videomängu

PlayStation Plus läbib suvel suurejoonelise uuenduskuuri.Foto: Sony

Mänguteenus PlayStation Plus läbib tohutu uuenduskuuri. Juunis ühendatakse PlayStationi mängude striimimise teenus PS Now ja PS Plus üheks kolmetasemeliseks teenuspaketiks, mis toob mugavalt mängijateni üle 700 videomängu.

Juunis lakkavad PS Plus ja PS Now praegusel kujul olemast. Nende asemel jõuab mängijateni uus PlayStation Plusi nime kandev teenus, mida hakatakse pakkuma kolme erineva tellimusena.

Odavaim pakett saab olema PlayStation Plus Essential, mis maksab 9 eurot kuus. See liidab üheks tervikuks praegusel kujul eksisteerivad PlayStation Plusi ja PlayStation Now. Tellijatele pakutakse kuus jätkuvalt vähemalt kahte tasuta mängu, sooduspakkumisi, võimalust mängida netimänge ja salvestusfaile pilvest alla laadida.

Uue tootena jõuab mängijateni kuus 14 eurot maksev PlayStation Plus Extra. See annab lisaks Essential tellimuse hüvedele mängijatele ligipääsu umbes neljasajale PlayStation 4 ja PlayStation 5 mängule. Mänguvalik ei hõlma vaid eksklusiivselt Sony konsoolidele ilmunud teoseid, vaid laieneb ka teistele tootjatele. Tellijad saavad pakutavad mängud serverist enda konsoolile alla laadida.

Kolmanda paketi moodustab PlayStation Plus Premium, mis hakkab maksma 17 eurot kuus. Lisaks Extra kategooria mänguvalikule pakutakse Premium tellimuse ostjatele veel umbes 340 mängu, mis on ilmunud PS1, PS2, PS3, PS4 ja PSP peale. Suurem osa Premium paketi mängudest on võimalik konsoolile alla laadida, PlayStation 3 mänge saab nautida aga striimides.

Uuenenud PlayStation Plus jõuab kohale juunis, mil Extra ja Premium tellimuse ostjad saavad ligi mängudele nagu “God of War”, “Returnal”, “Marvel’s Spider-Man”, “Marvel’s Spider Man: Miles Morales”, “Death Stranding” ja “Mortal Kombat 11”. Alates juunist ei ole PlayStation Now enam praegusel kujul saadaval ja aktiivse tellimusega mängijad kantakse automaatselt üle uude Premium kategooriasse. Kehtiva PS Plusi tellimusega mängijad liiguvad Essential kategooriasse.

PlayStation Plusi värskendatud versioon ilmub faasiti ja regionaalselt. Kõigepealt jõuab teenus Aasiasse, siis Põhja-Ameerikasse ja Euroopasse ning seejärel muudesse regioonidesse, kus PS Plus teenus on saadaval. Loe uueneva PlayStation Plusi mänguteenuse kohta juurde PlayStationi blogist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.