Sony Centeri blogi

Xperia 1 osutus üle ootuste menukas: Inglismaal ja Saksamaal laod telefonidest tühjad

Sony tutvustas hiljuti oma mitme uue omaduse poolest eristuvat tipptelefoni Xperia 1, mis nüüd saabus müügile ka Hiinas. Euroopas on selle nutitelefoni varud aga tormilise eeltellimise tõttu otsa lõppemas. Samas on võimalik Sony Centerist uut telefoni veel tellida, lisaks saab kaasa väärtusliku kingituse.

Sony Xperia 1 maksab eeltellides 949,99 eurot, kuid kampaaniaga tulevad tasuta kaasa ka selle telefoniga hästi sobivad mürasummutavad Sony kõrvaklapid, mille väärtus on 149 eurot. Eeltellides on saada musta, halli ja valge korpusega telefonid.

Lisaks 4K HDR ekraanile ja Dolby Atmos helile eristub Sony uus tippmudel teistest ka selle poolest, et ekraani kuvasuhe on teistsugune – 21:9. Väga pikk ekraan lubab korraga rohkem sisu näha ning samas pole ekraan liiga lai. Käes hoides on pikk, aga piisava laiusega mobiiltelefon mugavam.

Xperia 1 tagakaameraid on kolm – kõik 12 MP sensoriga ning selfie-kaameraid üks – 8 MP sensoriga. Kolm tagakaamerat katavad enamuse tavapildistaja objektiivivajadustest: üks sensor on varustatud 16 mm lainurk-optikaga, teine 26 mm normaaloptika ekvivalendiga ning kolmas 52 mm 2x suumiga optikaga. Lisaks tagatakse pildi teravus nii optilise kui elektroonilise stabilisaatoriga, nii piltide kui videote tegemisel. Kaameraid juhib Sony suurtest kaameratest tuntud võimsa protsessori mobiiliversioon.

Kõikidele ostjatele lähevad tasuta kaasa Sony WH-CH700NB kõrvaklapid kuni 23. juunini. Tänasest (12. juunist) saabusid müügile ka Xperia 1 kaitseümbrised (must ja valge).

Vaata Sony Centeri kampaania kohta lähemalt järgi siit.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.