STARTUp Day 2020 blogi

Ärifestival sTARTUp Day kuulutab välja esimesed esinejad: astronaudist targa linna spetsialistideni

23.-25. jaanuar 2019 toimub ärifestival sTARTUp Day Tartus juba kolmandat korda ning seekord teeb Baltikumi suurim ärifestival võimsa kasvu. Aeg välja kuulutada festivali esimesed 10 esinejat.

On selge, et kasv tähendab muutust. Toome välja mõned punktid, milline saab kolmas sTARTUp Day festival olema:

Festival kasvab ajas. Senise ühe festivalipäeva asemel on seekord lausa kolm – eelürituste päev ning kaks festivali põhipäeva.

Festival kasvab ruumis. Möödunud aastal külastas festivali ligi 2600 inimest 33 eri riigist. Seekord ootame kasvu ka osalejate hulgas, seega toimub seekordne festival Tartu Ülikooli Spordihoones.

Marc Sands.

Festival kasvab mahus. Rohkem aega lubab rohkem esinejaid, osalejaid, startupe, investoreid ja loomulikult veelgi põnevamat programmi. Siinkohal kuulutamegi välja esimesed esinejad:

  • Christer Fuglesang on Rootsi esimene ja ainus astronaut. Vahemikus 2006-2009. aasta käis ta Rahvusvahelise Kosmosejaama (ISS) pardal viibides avakosmoses koguni viis korda.
  • Boyd Cohen on targa linna maailma üks juhtivaid arvamusliidreid, kes on välja töötanud Smart City Indexi ja Smart Cities Wheel kontseptsioonid.
  • Marc Sands on disaini turundusguru, kel kogemust üle 20 aasta jagu. Sands on tegutsenud nii Christie´s oksjonimaja turundusjuhina kui ka Tate galeriide meedia ja publiku suuna direktorina.
  • Alex Birkett on andmepõhise turunduse (growth marketing) ekspert, kes on vastutanud nii ConversionXL kui Hubspoti kasvu eest.
Alex Birkett.

Vaata kõiki kümmet esinejat meie kodulehelt. Ja hoia pilk peal, sest ühtekokku toome jaanuaris sTARTUp Day’le ligi 150 inspireerivat esinejat.

Kui sa ei ole veel piletid soetanud, siis selleks on praegu hea aeg, sest käimas on veel Early Bird kampaania – piletite hinnad algavad 49 eurost. Rohket infot siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.