STARTUp Day 2020 blogi

sTARTUp Day heidab pilgu investeerimisele ja tegevjuhtide rollile suurettevõtete innovatsioonis

23. jaanuaril toimub ärifestivalil sTARTUp Day hulganisti kõrvalüritusi, suurimad neist investoritele suunatud Investor Day ning ettevõtte tegevjuhtidele Executive Day. Mõlemal üritusel on inspireeriv lavaprogramm ning need annavad võimaluse valdkonna võtmeisikutega kontaktide ja kogemuste vahetamiseks. Samuti varajase ligipääsu matchmakingu äpile ja -alale, mis annab võimalusi luua kontakte ja leppida kokku kohtumisi endale huvipakkuvate idufirmadega enne tavakülastajaid.

Investor Day fookuses on teemad, kuidas valida tiime ja ideid, millesse investeerida.  Osalema on oodatud kõik investorid olenemata kogemustepagasist ja olemasolevast investeeringute portfooliost.

Investor Day’l esinevad:

  • Roger Dickey, Gigsteri looja, kes jagab oma investeerimiskogemusi ning strateegiaid, kuidas valida ettevõtteid, millesse investeerida.
  • Noa Matz, TeamDiligenti asutaja ja sotsiaalpsühholoog, kes räägib ettevõtte asutajate psühholoogiast ja tiimitöö analüüsist.

Executive Day programm programm keskendub digitaalsetele muutustele ja innovatiivsete juhtimislahenduste rakendamisele. See on võimalus saada uusi vaatenurki valdkonna juhtidelt selle kohta, kuidas kasvatada produktiivsust, kuidas arendada uusi tooteid ning teenuseid ning kuidas teha see kõik osasks kasvust. Kogemused rahvusvahelitelt tootmisfirmadelt ja ka innovatiivsetelt kõrg-tehnoloogilistelt firmadelt on esitletud.

Executive Day’l esinevad:

  • Kuldar Väärsi, Milrem Robotics’i tegevjuht
  • Alois Krtil, IKS Hamburgi tegevjuht
  • Mirco Lange, EDEKA North digitaalse transformatsiooni juht
  • Robert Kitt, Swedbank Estonia tegevjuht
  • Mihkel Tammo, Estanc’i tegevjuht
  • Triin Kõrgmaa, Salvesti tegevjuht

Mõlema päeva lõpetab ühine VIP õhtusöök.

Üritustel osalemiseks on vaja soetada Investor või Executive Day pilet, millega kaasnevad automaatselt kõik muude piletiliikide hüved. Terve festivali vältel on piletiomanikel ligipääs festivali VIP alale ja VIP kõrvalüritustele. Executive Day pilet ei võimalda ligipääsu Investor Dayle ja vastupidi. Rohkem infot sTARTUp Day kodulehelt.

Märksõnad: ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses