STARTUp Day 2020 blogi

sTARTUp Day otsib järgmist ükssarvikut sTARTUp Pitching võistlusel

Ärifestivali sTARTUp Day 2020 raames on idufirmadel võimalus esitleda oma ettevõtet 4000 külastajaga festivali pealaval ning võita investoritelt kuni 250 000 euro suurune investeering.

Võistluse käigus on startupidel võimalik tutvustada oma ettevõtet investoritele, partneritele ja klientidele ning jõuda regiooni parimate idufirmade sekka. sTARTUp Pitching võistlusel on oodatud osalema kõik iduettevõtted, kellel on valminud esmane prototüüp. Kandideerimiseks tuleb esitada avaldus hiljemalt 1.detsembril Startup Includeri kodulehel.

Parimatele idufirmadele on välja pandud mitmeid motivaatoreid:

Ϟ Kuni 250 000 € investeering EstBANi Eesti ja välismaa varajase faasi investoritelt.
Ϟ 10 000 € suurune rahaline investeering Swedbankilt ühele meeskonnale nende kasvu finantseerimiseks.
Ϟ Piletid TechCrunch Disruptile, mis on tehnoloogiavaldkonna idufirmade konverentside pioneer ning leiab aset 14.–16. septembril 2020 San Franciscos.
Ϟ 30 tunni väärtuses juriidilist nõustamist auhinnatud rahvusvaheliselt advokaadibüroolt Sorainen 5000 € väärtuses.

Ühte meeskonda vähemalt 100 000 euroga toetav investorite sündikaat loodi ingelinvestori ja ettevõtja Ivo Remmelgi sõnul just sellekes, et motiveerida rohkem suure potentsiaaliga edukaid iduettevõtteid kandideerma. Ivo näeb probleemi teistel sarnastel äriideede võistlustel, kus väljaantavad auhinnad ei ole piisavalt motiveerivad, mistõttu ei tule sinna häid iduettevõtteid ja seetõttu on investorite huvi kesine.

Eelmisel sTARTUp Pitching 2019 võistlusele laekus ligikaudu 250 taotlust, kellest žürii valis finaalis osalema 21 parimat meeskonda. Sel aastal valitakse finaali koguni 30 idufirmat. Peamisteks kriteeriumiteks on esmajärgus toode või teenus ise ning selle võime lahendada probleeme või nõudlust turul. Olulisteks faktoriteks on ka ettevõtte arengujärk ja saavutused ning potentsiaalse turu suurus.

sTARTUp Day on Baltikumi suurim ärifestival, mis toimub 29.-31. jaanuaril 2020 Tartus. Rohkem infot festivali kohta: https://startupday.ee

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.