STARTUp Day 2020 blogi

sTARTUp Day toob Airbnb ja Fiverr’i kogemuse Tartusse!

Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day avaldas 2020 aasta 29.– 31. jaanuari festivali programmi. Sel aastal kestab festival kaks päeva, koosneb neljast lavast ja üle neljakümnest suurepärasest seminarist ning eraldi eelürituste päevast. Kokku oodatakse festivalile üle 120 esineja ja 4000 külastaja.

„Olles suurim ärifestival Baltikumis, tähendab, et programmis peab olema midagi kõigile, kes on iduettevõtlusest huvitatud. Üle 120 esineja saavad pakkuda midagi igale maitsele,” ütles programmijuht Sven Illing. „Minu meeskond on hoidnud mõned teemad programmis alates festivali algusesaastatest nagu näiteks tark linn, kosmosetehnoloogia, teadusest ettevõtluseni ning tervisetehnoloogia.”

Sel aastal on üks peaesinejatest Andres Schabelman – maailma suurima vabakutseliste platvormi Fiverri laiendamise asepresident, kes räägib oma õppetundidest Airbnbis ja Fiverris töötades ning kuidas laiendada ettevõtteid (ja iseennast) südamest. Programmis on ka futurist Jeremy Goldman, kes räägib, kuidas ennustada homset edukat startupi. Endine Tinderi Euroopa kommunikatsiooni juht Hermione Way räägib oma kogemusest ja õppetundidest idufirmade turundamisel viimase 10 aasta jooksul.

„Oleme valinud ka põnevaid asutajate lugusid alustavatest ettevõttest kuni Leedus asuva esimese miljardi dollarilise alustava ettevõtte Vinted ükssarvikliku looni,” rääkis Illing. Vinted’i kaasasutaja Milda Mikute on üks paljudest inspireerivatest asutajatest, kes jagab sTARTUp Day laval oma edulugu.

sTARTUp Day on koht, kus kohtuvad iduettevõtete alustajad, investorid, juhid, maailmatasemel eksperdid ja meedia – ja just sellest sünnivadki suurepärased ideed. Festival annab endast parima, et inspireerida inimesi oma unistuste kallal töötama ja anda teadmisi, kuidas jõuda oma ettevõtmistes järgmisele!

sTARTUp Day toimub 29. – 31. jaanuaril 2020. Festival toob kokku innovaatilisi idufirmasid, elujõulist investorimaastikku, tulevikku vaatavaid juhte ja teisi idufirmadega seotud inimesi.

STARTUp Day pileti hind tõuseb pärast 20. detsembrit. Hankige oma pilet siit! Loe esinejate kohta lähemalt siit!

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.