STARTUp Day 2020 blogi

sTARTUp Pitching TOP 7 – parimad äriideed Eestis

sTARTUp Pitching võistlusest võttis osa 32 meeskonda, kes võistlesid koha eest Eestis parimate äriideede TOP 7-s. Samuti võimaluse eest võita EstBANi juhitava sündikaadi investeering kuni 250 000 € või mõne muu vinge auhind.

Konkurents oli väga kõrge ja kohtunikel oli tükk tegemist, et valida ainult 7 võistkonda, kes saavad järgmisel päeval sTARTUp Day pealaval võistlustulle astuda. Kuid pärast rasket tööd on nad siin! Palju õnne ja näeme taas reedel!

Gridio (Eesti)

Kodumajapidamiste muutmine virtuaalseteks elektrijaamadeks. Kodumajapidamises kasutatavate elektriseadmete (katlatest elektrisõidukiteni) liitmine „virtuaalseteks elektrijaamadeks“, mis teenivad tarbijatele raha ja aitavad võrku stabiliseerida.

COLDPLASMATECH (Germany)

Oleme välja töötanud StarTreki-laadse meditsiiniseadme, mis tekitab „külma plasma”- siniselt hõõguva, ioniseeritud gaasi, mis on bioaktiivne. Meie meditsiiniseade, haavasideme kujuline aplikaator, toodab seda gaasi krooniliste haavade raviks ja superputukate tapmiseks.

PayQin (United Kingdom)

PayQin on e-rahakott, millel on sisseehitatud virtuaalne Visa-kaart, mis on rahastatav mobiilse rahaga. Lubame inimestel maksta ja veebimakseid vastu võtta panga vahenduseta meie mobiilirakenduse kaudu.

Lumebot (Estonia)

Lumeboti isesõitvaid tänavapuhastusroboteid on enam kui kümme korda odavam teha kui tänapäeva rasketehnikat. Pideva kohapealse töö kaudu suudab see parklad, kõnniteed ja jalutusrajad ööpäevaringselt puhtad hoida, ilma et meie kliendid peaksid lisama täiendavaid sisendeid.

Edumus (Estonia)

Edumus aitab töötavatel spetsialistidel minna kooli ja õpetada ühte klassi, ühte ainet korraga. Töötavatele professionaalidele on Edumus enesearenguprogramm juhtimis- ja koolitusoskuste õppimiseks ja harjutamiseks.

Jeff App (Latvia)

Traditsiooniliste krediidiandmete puudumisel võtab Jeff kasutusele kõik, mis inimestel olemas on: seadme metaandmed, geograafiline asukoht, kontaktinformatsioon, käitumisharjumused, kolmanda osapoole andmed ja muu, luues alternatiivseid krediidiskoore aitamaks inimesi, kellel on raske saada pangast laene.

autom8 (Estonia)

52 Hertz kasutab NLP-Deep Learning koodi turvaaukude tuvastamiseks. See leiab rakenduste turvalisuse turul vea üles tundide või isegi päevade asemel sekunditega.

sTARTUp Day on Baltikumi suurim ärifestival, mis kestab kuni 31. jaanuarini. Müügil on ka piletid viimasele festivali päevale sTARTUp Day kodulehel.

Auhinnad, mille nimel meeskonnad võistlevad:

  • 10 000 eurot osaluse vaba raha Swedbankilt
  • EstBANi juhitava sündikaadi investeering, kuni 250 000 eurot
  • 5000 eurot osaluse vaba raha RIA.com’ilt
  • Piletid TechCrunch Disruptile San Franciscos
  • Piletid Tera Venturesi poolt Summit Summit’ile Islandil
  • 5000 euro väärtuses Soraineni juriidilist nõustamist
  • Piletid NOAH Berliini konverentsile
  • Cloudvisor annab 10 000 dollarit AWS-i teenuse krediiti

TOP 7 nimekiri on juhuslikus järjekorras.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.