STARTUp Day 2020 blogi

Üha rohkem inspireerivaid esinejaid sTARTUp Day 2020 üritusel! Uuri välja, kes!

sTARTUp Day 2020 tuleb aina lähemale ning samaaegselt täitub ka esinejate list uute vingete inimestega. Siinkohal tahaksime teile mõnda nendest ka lähemalt tutvustada.

Johan Bergqvist on Bolti CFO. Eelnevalt on ta olnud kuus aastat ametis Spotify korporatsiooni rahanduse- ja varajuhi asepresidendina. Ta aitas ettevõtte 5 miljardi euro suuruse käibe ja 4500 töötajani ning lansseeris toote 60 turule. Johan on öelnud, et tema „süda ja hing on investeeritud Euroopa tehnoloogiasse”, mida ta ka näitas, olles osa põhimeeskonnast, mis viis Spotify väärtuse New Yorki börsil 30 miljardi dollarini, saades kõige kõrgemalt hinnatud Euroopa tehnoloogia idufirmaks.

Carlos Espinal on Seedcampi juhtivpartner, investeerides varakult maailmaklassi asutajatesse, kes ründavad maailma turgusid ja lahendavad probleeme tehnoloogia abil. Olles pärit Ladina-Ameerikast, liitus Carlos Seedcampiga aastal 2009 ja on kirglik asutajatega nende kõige varasemates etappides töötades. Ta avaldas selleteemalise raamatu „The Fundraising Fieldguide”, eesmärgiga aidata asutajatel raha kogumise protsessi kohta õppida.

Sam Page on organisatoorne psühholoog ja NeuroTriggersi asutaja. Firma, mis konsulteerid ja viib läbi uuringuid väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega. Sami kliendid on öelnud, et ta on aidanud neil minna kaugemale, kui nad eales oleks osanud arvata. Ta on kirjutanud mitmeid raamatuid, nendest kõige viimane on „NeuroLeadership: How The World’s Best Leaders Use Psychology To Win” ja viib läbi populaarset iganädalast „Museletter”-it.

Mikus Opelts on Giraffe360 CEO ja kaasasutaja. Ettevõte, mis on välja toodud kui üks Euroopa top 25 kinnisvara tehnoloogia idufirmasid. Nad kaasasid 2 miljonit varajase faasi investeerimisringis. Mikus räägib kuidas raha koguda ja riistvara idufirmat kasvatada, tuginedes oma kogemusele Giraffe360-st, uskudes, et „see on alles algus”.

Thomas in’t Veld on kaasasutaja Tasman Analyticsis, aidates väikestel ettevõtetel õppida tegema andmete põhiseid otsuseid, et saavutada kiiremini suurem mõju. Enne Tasmani asutamist ehitas ta Peak Labs’is andmepõhise kasvu ja andmetiimi, mis kiirendas analüüsidele kuluvat aega nädalatelt mõne tunnini. Samuti aitas ta ettevõtetel nagu Sky ja JP Morgan arendada keerukaid analüüse.

Darren Westlake on Crowdcube’i kaasasutaja ja tegevdirektor ning ühisrahastuse sektori teerajaja. Darreni idee Crowdcube’i jaoks sai lükke investeerimise demokratiseerimise ja ettevõtetele saadaval olevate rahastamise võimaluste mitmekesistamise soovist. Westlake’i juhib sihikindlus ja visadus, uskudes, et inimesed lihtsalt ei saa alla anda kuna “kui sa just ei ole õnnesärgis sündinud või tõsiselt osav, tuleb alati ette erinevaid väljakutseid.” Praeguseks on üle 700 ettevõtte Crowdcube’i abil edukalt üle 515 miljoni naela kogunud.

Lisaks nendele on avaldatud 24 esinejat, kelle kohta saab täpsemalt lugeda sTARTU Day Speakers lehelt https://www.startupday.ee/program/speakers

sTARTUp Day on baltikumi suurim ärifestival, mis toob kokku startupperid, investorid, juhid, maailmaklassi eksperdid ja meedia. Sul on võimalus kuulda maailmaklassi esinejate ja oma ala ekspertide lugusid erinevatel teemadel – turundus, kosmosetehnoloogia, tark linn, ettevõtte innovatsioon, asutajalood, loomemajandus ja palju muud. Pane end valmis inspireerivaks ja õpetlikuks programmiks, seminarideks, lugematuteks äriideede võistlusteks, uute tutvuste loomise võimalusteks, suureks demoalaks ja tõeliseks festivali meeleoluks!

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.