300 euri soodsam iPhone ja poole hinnaga kodunett. Kuidas jõulupakkumistega raha kokku hoida?

Paljud nutiseadmed on praegu soodukaga, aga hea jõulupakkumine teenusele, mida nagunii igapäevaselt vaja läheb, võib pikas perspektiivis isegi kasulikum olla.Foto: Shutterstock

Kinkide valimine võib teinekord olla korralik peavalu – valikuid on palju ja suur soov on lähedastele ikka kõige paremad kingitused teha. Alati ei pea kinkima aga asju. Miks mitte valida perele või sõpradele välja mõistliku hinnaga teenus, mida nagunii igaühel vaja läheb! Vaatame üle, mis tänavu valikus on.

Mobiilipaketid aastaks kuni –40%

3 GB netimahuga paketi saab Tele2-st kätte viie euroga kuus. Tegemist on paketiga, mis sobib eeskätt inimestele, kes soovivad turvaliselt pere ja sõpradega helistada ning sõnumeid saata. Turvaliselt seepärast, et igas Tele2 paketis, ka kõige soodsamas, on sees Digikaitse teenus (sellest oleme hiljuti blogis kirjutanud).

Paketti, mis sisaldab 15 GB netimahtu, pakutakse aastaks 10 euroga. 15 GB on piisav maht, et iga päev umbes tunnike netis surfata. Kui aga kasutad netti rohkem või tahad lihtsalt stressivabalt surfata, ilma et peaks põdema, et nett ühel hetkel otsa saab, sobib suurepäraselt Tele2 Piiramatu pakett. Selle paketiga on hinnavõit kõige suurem, lausa 40% – Piiramatu pakett aastaks maksab jõulupakkumisega ainult 12 eurot kuus. Pakkumises on sees ka kuu aega tasuta Go3 Filmipaketi kasutamist.

Kui tead, et sõber või sugulane on tihe mobiilikasutaja välismaal, sobib talle Piiramatu Ekstra pakett, kus on sees piiramatult kõnesid ja netti Baltikumis ning Ekstra MID paketis ka Skandinaavias. Nendes pakkumistes on samuti Go3 Filmipakett, ainult et mitte kuuks, vaid kogu teenuse kasutamise ajaks. Boonusena tuleb kaasa viiruse- ja lunavaratõrje Bitdefender. Tegu on ühe hinnatuma viirusetõrjega, mis kaitseb seadmeid pahavara ja viiruste eest neid aeglustamata. Nende pakettide hinnad on veidi kopsakamad, aga praeguse jõulupakkumisega ikkagi 5 euro võrra soodsamad.

Kodunett alates –20%

Kui sõber alatasa kurdab, et nett on kodus aeglane, või kolleegi pilt kipub videokoosolekutel ekraanil hanguma, on suurepärane aeg kodune netipakett välja vahetada.

Piiramatu kiiruse ja mahuga juhtmevaba kodunett on Tele2-l pakkumisel 20 euroga kaheks kuuks. See on mugav lahendus, mis paigaldust ei vaja – kus pistik, seal nett. Hind sisaldab ka vajalikke seadmeid.

Tunduvalt suurem hinnavõit on Kodunett 500 paketiga, mida pakutakse pühade puhul pooleks aastaks poole hinnaga ehk kuutasuga 17,5 eurot. Siin tuleb aga tähele panna, et tegemist on püsiühendusega, niisiis päris igal pool seda paketti valida ei saa. Kodulehel saad aadressi sisse lüüa ja mugavalt järele vaadata, kas sinule või sõbrale sobib juhtmega või hoopis üle õhu variant.

Ärikliendile on kontorineti teenusega liitudes kõik mobiilipaketid (v.a Ekstra MAX) –50%.

Kes tahab kingikotti tingimata midagi käega katsutavat pista, leiab loomulikult pühade puhul soodsaid pakkumisi ka seadmetele.

Õunafännidele vihjame, et praktiliselt kõik iPhone 13 ja 14 mudelid on Tele2-s praegu väga hea kampaaniapakkumisega, iPhone 14 Pro Max 128 GB tavahinnast on maha võetud lausa 300 eurot. Samsungi ühe lipulaeva Galaxy S23 Ultra 256 GB saab jõuluks kätte 1199 euroga. Samuti jagatakse ostudega kaasa kingitusi, näiteks Huawei nutikellaga tulevad kaasa sama firma juhtmevabad kõrvaklapid. Uuri nende pakkumiste kohta lähemalt SIIT!

Kõigi uute ja olemasolevate klientide vahel, kes kampaania ajal kas mõne teenusega liituvad või seadme ostavad (k.a lisavarustus), loosib Tele2 pärast kampaania lõppu välja Beast Tesla sõidukrediiti väärtuses 5000 eurot! Kampaania täpsemad tingimused leiad SIIT.

Osta jõulukingid Tele2-st ja naudi sõidurõõmu Beast Teslaga!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.