Turvalise neti koos TV ja laia filmivalikuga saab nüüd eriti mõistliku hinnaga

Kuni märtsi lõpuni on kõikidel TV-paketi kasutajatel võimalus osa saada Filmifestivalist, mille valikus on juba praegu üle 100 filmi eri žanritest.Foto: Shutterstock

Kas sinul on kodune internetiühendus ja teleteenus tellitud eri kohtadest? Kui jah, siis tasub teada, et neid koos tellides võid omajagu raha säästa.

Tele2 pakub eelmise aasta lõpust kaks ühes, nii internetti kui ka teleteenust sisaldavat lahendust, mis on kliendile kokkuvõttes soodsam kui sama kombot erinevatest kohtadest või eraldi teenustena tellida. Nett + TV lahenduse tellimiseks tuleb esmalt valida soovitud internetiühendus, milleks võib olla nii üle õhu leviv või ülikiire juhtmega internet, ja sinna juurde saab lisada Go3 TV + Filmid paketi.

“Meie soov on, et klient saaks kõik teenused mugavalt ühest kohast ja muidugi mõistliku hinnaga,” selgitab Tele2 internetiteenuse ärijuht Linda Marie Ormus. Tema sõnul on taoline kombo valik praktiline ja mugav, sest nii saab klient turvalise ning kiire koduvõrgu ja ligipääsu suurele telekanalite ning filmide valikule.

Tele2 koduinternetti saab tellida juhtmevabalt ja toetatud piirkondades ka kuni 1 Gbit/s kiirust võimaldava optilise kaabliga (konkreetses asukohas pakutavaid ühendusvõimalusi saab vaadata siit). Kõigi koduneti pakettidega tuleb kaasa ka nutikas seade Plume SuperPod™, mis muudab koduse võrgu kvaliteetseks ja turvaliseks ning selle haldamise ülimalt mugavaks.

Tele2 koduinterneti pakettidele ei lisandu peidetud tasusid, näiteks seadmete rendi eest. “Meie pakettides on vajalikud seadmed juba hinna sees ja nii ei teki kliendil nende eest ka lisakulu,” toob Ormus välja.

Kombolahenduses olev TV + Filmid pakett sisaldab 36 kohalikku ja välismaist telekanalit, laia filmivalikut ning Go3 filme ja seriaale. Samuti Paramount+ sisu, kus muu hulgas näidatakse Paramount Picturesi filme ning CBS ja Showtime’i seriaale. Pere noorimatele liikmetele on paketis Go3 lastefilmid ja -sarjad ning Comedy Centrali ja Nickelodeoni lastele mõeldud sisu.

Tele2 lisaväärtusteenuste valdkonna juht Linda Luise Paluteder toob veel eraldi välja võimaluse vaadata TV3 sarju ja saateid enne nende tele-eetrisse jõudmist. “Paketiga kaasneb ka järelvaatamise võimalus, milleks on kasutajal seitse päeva – pole muret, kui õigel hetkel teleka ette ei jõua!”

Boonusena on märtsi lõpuni kõikidel TV-paketi kasutajatel võimalus osa saada Filmifestivalist, mille valikus on juba praegu üle 100 filmi eri žanritest ja igal esmaspäeval lisandub seitse uut.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.