Video: Kuidas Mihkel Rauast esimesel praktikapäeval koristaja tehti!

Mihkel Raud käis Tele2-s juhtkonna praktika proovipäeval.Foto: Tele2

Mida teeb telekomiettevõtte juhtkonna praktikant? Kas ta peab oskama kliendikogemust pakkuda, telefone seadistada või hoopis programmeerida? Või hoopis koristama? Sellele küsimusele otsis vastust tuntud laulja ja ajakirjanik (ja saatejuht ja kirjanik ja blogija ja…) Mihkel Raud, kes käis Tele2-s juhtkonna praktika proovipäeval.

Mihkel tunnistas Tele2 äriarenduse juhile Taanielile kohe alguses üles, et kombinatsioon sõnadest “protsess” ja “ekspert” panevad tal käed-jalad värisema. Nii usaldati talle alustuseks natuke lihtsam ülesanne ehk koristamine – aga mitte lihtsalt prügi, vaid digiprügi koristus.

Kuidas ta sellega hakkama sai? Mida saavad Tele2-s teha need, kellel ei võta ärivaldkonna terminoloogia jalgu nõrgaks ning mida pakub praktika suure telekomiettevõtte juhtkonna juures? Nendele küsimustele saab vastused juba alljärgnevast videost.

Kui ka sina tahaksid saada aimu sellest, mis toimub telekomiettevõtte kõige kõrgemal tasemel, sektori juhtimise väljakutsetest ja võimalustest ning oled huvitatud sidevaldkonna paremaks muutmisest, tasub kandideerida Tele2 juhtkonna praktikale.

Ühe päeva asemel saad valdkonna tippudega koos töötada terve aasta, mis tähendab hindamatuid kogemusi ja väärtuslikke teadmisi – sisuliselt saad alustada karjääri otse tipust! Pealekauba ootab sind ainulaadne Mässaja kombo, mis sisaldab koolitust või coaching’ut, Tele2 aktsiaid, tätoveeringut ja enda poputamise raha. Kui see ei ole pöörane pakkumine, siis mis on? “Tulge siia praktikale ja elu hakkab õitsema!” soovitab ka Mihkel!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.