Tehnopoli blogi

5 põhjust, miks osaleda Tehnopol Entertainment Weekil

Iga-aastane ürituste seeria Tehnopol Entertainment Week tuleb juba viiendat korda! Toome Sinuni kasulikke seminare, sportlikku mõõduvõtmist ja mõnusat meelelahutust.

Miks Sa peaksid kindlasti osalema?

Laienda oma kontaktvõrgustikku! Võrgustiku kujunemine on igal inimesel personaalne ja sõltub sellest, kui hästi sa kohaned. Tehnopoli üritustel osaledes tutvud Sa inimestega, kellel on Sinuga samad huvid ning kellest võib saada potentsiaalne kolleeg, mentor või sõber.

Õpi midagi uut! Tehnopol Entertainment Week hõlmab nii sportlikke, meelelahutuslikke kui ka õpetlikke üritusi. Seetõttu on Sul võimalus kätt proovida nii lauatennises, rannavõrkpallis, ringtreeningus ning kiiruse ja jõuvõistlustes kui ka saada uusi teadmisi põnevatel seminaridel. Kuna spordiüritused on mõeldud kõigile, ei ole varasemad oskused üldse olulised. Peamine on, et oleks lõbus!

Kuulu kogukonda! Kogukondi ei iseloomusta selgelt eristatav liikmeskond ega eelnevalt kokkulepitud eesmärkide täitmine – need kujunevad välja tegutsemise käigus ning liikmed ise tunnetavad oma kuuluvust nendesse. Osaledes Tehnopoli üritustel on ka Sinul võimalik kuuluda sellesse ägedasse, nooruslikku ja innovaatilisse kogukonda.

Saa uusi elamusi! Kas oled mõelnud, et tahaksid proovida midagi uut? Uut hobi (hommikune ringtreening Gym!-s), uut maitseelamust (tänavatoidufestival), uut riideeset (täika)? Just seda see üks nädal pakub – võimalust astuda rutiinist välja ja proovida neid asju, mis praegu veel ainult mõtte tasandile jäänud.

Lihtsalt naudi! Kokkuvõttes tahame Sulle lisaks uutele teadmistele pakkuda ka mõnusat meelelahetust. Kõik üritused on tasuta nii Sulle kui ka Sinu sõpradele ja perele. Tule ise ja võta teised ka kaasa. Näeme seal!

Vaata ürituse kava siit ja liitu Facebooki üritusega siin!

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.