Tehnopoli blogi

Kuidas edendada töötajate tervist innovaatiliste lahenduste abil?

Tehnopol ja Connected Health klaster kutsuvad kõiki ettevõtteid, tervishoiuasutusi ja huvilisi osa võtma sündmusest teemal “Töötajate tervise edendamine innovaatiliste lahenduste abil”.

Sündmusel antakse ülevaade, kuidas aitavad uued tehnoloogiad ja innovatsioon toetada ennetustegevusi tervishoiu valdkonnas ning hoida kokku ressursse.

Ettevõte Ampler Bikes räägib tööandja ootustest ja pakutavatest väärtustest oma töötajale. HeBA ja MinuDoc teevad ülevaate lahendustest, kuidas toetada ettevõtteid töötajate tervise hoidmisel. Advokaadibüroo Sorainen räägib töötervishoiu väärtusest ning terviseandmetest.

Ajakava

09.45-10.00 Kogunemine, tervitusamps

10.00-10.10 Avasõnad (Connected Health klastri juht Piret Hirv)

10.10-10.30 Töötaja tervisesse panustamine ja selle hoidmine Ampler Bikes näitel (Ampler Bikes personalijuht Evelin Andrespok)

10.30-10.50 Vaimse tervise teenused läbi innovaatilise platvormi (HeBA arendusjuht Ain Aaviksoo)

10.50-11.10 Töötaja tervise edendamine läbi kaugteenuste keskkonna (MinuDoc juhatuse liige Tarmo Pihl)

11.10-11.30 Töötervishoiu väärtus ja terviseandmete hoidmine ning jagamine (Advokaadibüroo Sorainen meditsiini ja tervishoiu valdkonna juht Lise-Lotte Lääne)

11.30-11.45 Q&A

11.45-12.00 networking

Registreeri oma osalemine SIIN ning liitu seminariga 19. aprillil kell 10.00 teadus- ja ärilinnakus Tehnopol (Teaduspargi 6/1, Saturn) või ülekande vahendusel https://www.tehnopol.ee/events/event/?id=34890-tootajate-tervise-edendamine-innovaatiliste-lahenduste-abil 

Advokaadibüroo Sorainen – äriõigusele keskendunud rahvusvaheline advokaadibüroo, mis pakub õigusteenuseid meditsiini- ja tervishoiu valdkonnas – patendivaidlustest äritegevuse ümberkorraldamiseni; järelevalve-, konkurentsi- ja vastavusnõuete teemadel nõustamist; suurte ja väikeste farmaatsiaettevõtete toetamist suhetes riigiasutustega üleriiklike kontrollisüsteemide rakendamiseni. 

HeBA – Eesti juhtivate töötervishoiu spetsialistide poolt asutatud uudne, tööealiste inimeste tervisevajadustele orienteeritud kliinik. Nende klientideks on ettevõtted, kes peavad oluliseks oma töötajate tervist ja motivatsiooni. Nende hulgas on ülikoole, suuri ja väikeseid tootmisettevõtteid, advokaadi- ja audiitorbüroosid, iduettevõtteid, hotelle ja panku, rahvusvahelisi kontserne ja Eesti pereettevõtteid.

MinuDoc – telemeditsiini platvorm, mis vahendab arstide konsultatsioone läbi videopildi. Tegemist on meditsiinivaldkonna uuendusliku kaugteenusega, mis võimaldab patsiendil distantsilt saada kvalifitseeritud arstilt isikustatud nõu.

Ampler Bikes – toodab elektrijalgrattaid, mis on disainitud, konstrueeritud ja käsitsi kokku pandud nende tehases Eestis. Ei mingeid kogukaid akusid, rohket hooldust nõudvaid komponente ega muud üleliigset. Ühendavad kaasaegse tehnoloogia traditsioonilise jalgrattadisainiga, et muuta pedaalimine lihtsamaks, kergemaks ja kiiremaks.

Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol juhitav Connected Health klaster on Eesti suurim tervisetehnoloogia kogukond, mis koondab nii terviseteenuse osutajaid, tervisetehnoloogia ettevõtteid kui ka kõiki teisi valdkonna olulisi huvigruppe. Klastri abiga on võimalik teha siseriiklikke koostööprojekte ning eksportida tervisetehnoloogilisi lahendusi ka teistesse riikidesse. Klastri tegevusi kaasfinantseerib EAS.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.