Milline peaks olema Eesti energeetika teekond ja kuidas see mõjutab meie elu?

Energiamajandus on Eesti rohepöörde seisukohast kõige olulisem valdkond, kuna läbi energiamajanduse on kõige lihtsam vähendada mõju kliima soojenemisele. Rohetiigri initsiatiivil analüüsisid valdkonna ettevõtete spetsialistid ja TalTechi teadlased lõppeval aastal energiavaldkonda detailsemalt ja koostasid energia teekaardi.

Mida täpsemalt energia teekaardi raames uuriti ning millised olid tulemused? Kuidas Eesti energeetika teekond peaks välja nägema ja kuidas see mõjutab meie tavaelu? Mis mõjutab elektrihindu ja mis saab gaasist?

Neid küsimusi arutavad teadus- ja ärilinnaku Tehnopol rohevaldkonna juht Ragmar Saksing ja Rohetiigri majandustoimkonna juht ning Energia Teekaardi koostamist koordineerinud Jaanus Purga 27. aprillil kell 13 toimuval seminaril. 

Lisaks tutvustatakse regiooni suurima rohetehnoloogia konverentsi GreenEst Summiti selleaastaseid plaane, sest konverents tuleb seekord varasemast suurem ja sisukam. 

Seminar on huvilistele tasuta ning toimub eesti keeles. Seminari saab kuulata nii veebis kui ka Tehnopol Startup Inkubaatori ruumides (Mäealuse 2/1). Huvi korral saab end kirja panna: https://www.tehnopol.ee/events/event/?id=35158-energeetika-valdkonna-muudatused-ja-teekaart 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.