Tehnopoli blogi

Rohehommik – kuidas muuta oma äri kestlikuks?

Vaata salvestust

Tulevikus võidutsevad suure tõenäosusega need organisatsioonid, kes juba nüüd võtavad sihi kestlikkuse suunas. Selleks, et praegu tegutsevad ettevõtted suudaksid tulevikus kohanduda muutuvate nõudmistega, vastata klientide ootustele ja liikuda kestlikkuse suunas, on oluline võtta ette esimesed sammud. Kuidas seda teha ja millest alustada?

Sellest räägime Teadus- ja ärilinnakus Tehnopol 23. septembril algusega kell 10 toimuval rohehommikul. Üritus on suunatud eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele (VKE-dele), kuid oodatud on kõik huvilised, kes soovivad teada, kuidas ajada kestlikumat äri.

Tegemist on hübriidüritusega, ülekannet on võimalik jälgida ka Facebookis või Digigeeniuse Tehnopoli blogis. 

Päevakava:

9.30-10.00 kogunemine, hommikukohv

10.00-10.30 Kuidas mõõta oma ettevõtte mõju järgmise 5 aasta jooksul? Ragmar Saksing, Tehnopol

10.30-11.00 Kasumlik keskkonnasääst oma ettevõttes ei ole utoopia. Markus Vihma, Rohetiiger

11.00-11.20 Tootmisettevõtetele suunatud ärimudelite muutmise rahastusvõimalustest. Kerli Paas, EAS | KredEx

11.20-11.40 Roheauditist uue ärimudelini. Endrus Arge, Wallenium/Silen

Rohehommik on värskeid ideid ja inspireerivaid lugusid täis kogukonnaüritus rohevaldkonna startupidele, energiasäästlikke lahendusi loovatele ettevõtetele, keskkonnaaktivistidele ja maailmamuutvate ideedega visionääridele.

Toome teieni kogenud ettevõtjad, motiveerivad inimesed ja uusimad trendid keskkonna- ja energiavallast, et aidata kaasa Eesti rohetehnoloogia valdkonna arengule ja energiasäästlike äriideede elluviimisele. See on koht, kust ammutada uut energiat, värskeid ideid, kasulikke kontakte ja häid koostööpartnereid.

Üritusele saab end kirja panna Tehnopoli veebilehel https://www.tehnopol.ee/events/event/?id=45616-rohehommik-kuidas-muuta-oma-ari-kestlikuks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.