Tehnopoli blogi

Taukar enne virtuaalkontserti: tunne on déjà vu

Üle pika aja on Taukari fännidel võimalik oma meelisartisti kontserti nautida ekraani vahendusel. Täna õhtul kell 20 annab Karl-Erik Taukar Band tasuta virtuaalkontserdi teadus- ja ärilinnakus Tehnopol. Huvilised saavad üritust nautida Tehnopoli Facebooki lehel.

Astudes üle pika aja üles laval, mille ette pole kogunenud sadu fänne, hindab Taukar korraldaja paindlikkust. “Tunne on déjà vu — oleme valmis olnud selleks, et kontserdid jälle online’i liiguvad, ja hea on, kui kontserdikorraldaja leiab võimaluse, kuidas üritus saaks ikkagi toimuda. Selles mõttes on Tehnopol hetkel väga kiiresti ja osavalt reageerinud,” selgitas Taukar.

Hoolimata tühjast lavaesisest, on artist kontserdi suhtes elevil: “Tänaselt õhtult ootan mõnusat sügisest ilma ja palju toredaid silmapaare teisele poole ekraani.”

Kommenteerides olukorda, kus viirus on riigis taas levima hakanud, näitab Taukar üles mõistmist. “Kui viirus jälle aktiveerub, siis on selge, et tuleb avalikke kogunemisi piirata ja loomulikult kuuluvad nende alla ka kontserdid ja etendused,” rääkis Taukar.

Tehnopoli turundus- ja kommunikatsioonijuhi Kristi Jõeääre sõnul on Taukar eeskujuks kõigile, kes teda ja tema bändi muusikat hindavad ning selle mõju on kindlasti väga suur.

“Vastutustundliku käitumise ja mõistva suhtumisega eeskuju näitamine on kiiduväärt. Usume, et kui igaüks meist võtab vastutuse, siis ennetame suuremat kriisi ja sotsiaalse distantseerumise suuremat vajadust,” lisas Jõeäär.

Tänaõhtune virtuaalkontsert toimub Tehnopol Entertainment Weeki raames.

Tegemist on nädalapikkuse ürituste sarjaga, mille jooksul toimuvad ettevõtmised pakuvad rõõmu nii linnakus tegutsevatele inimestele kui ka ümberkaudsetele elanikele. Kontserdi korraldab teadus- ja ärilinnak Tehnopol koostöös Astlanda Ehitusega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.