Tehnopoli blogi

Tehnopoli linnaku päev: harivad seminarid, ainulaadne ninja-rada ja tasuta kontsert

Neljapäeval, 16. septembril toimub juba traditsiooniks saanud Tehnopoli linnaku päev, mille raames leiab aset mitu harivat seminari, üles seatakse meeleolukas ninja-rada ja päeva lõpuks nauditakse Curly Stringsi kontserti. 

Päeva tõmbavad käima kaks arutelu, mis algavad kell 10. Üks neist on andmestrateegia teemal (vaata infot siit) ja teine keskendub vaimsele tervisele (info leiad siit).  

Keskpäeval on kõik oodatud nautima erinevate toidubusside mitmekülgseid menüüsid. Kogukondliku lõunaga samal ajal toimub ka ELMO Rendi kaugjuhtimissüsteemi tutvustus.  

Kell 13 toimub seminar hübriidtöö väljakutsetest. Kõneldakse selelst, kuidas on kaugtöö mõjutanud ettevõtete töökultuuri ja kuidas sellega toime tulla. 

Kell 14 on kõik oodatud Sooneoja juurde, kuhu on ainult selleks päevaks üles seatud ainulaadne ninja-rada. Ninja-rajal saab osaleda 4-liikmelise tiimiga. See on hea võimalus panna proovile nii oma tiimi füüsilised võimed kui ka meeskonnatöö. 

Kell 15 räägime sellest, kuidas Tallinna linn toetab ettevõtteid, et olemasolevad ettevõtted areneksid ja uute tekkeks oleks soodne keskkond (vaata täpsemalt siit). 

Õhtu lõpetab Curly Stringsi tasuta kontsert, mis algab kell 19.  

Üritused on kõigile huvilistele tasuta, kuid arvestama peab hetkel kehtivate piirangutega. Enne üritusel osalemist peavad osalejad tõendama oma nakkusohutust, esitades COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. 

Täpsema info leiab Tehnopoli veebilehelt SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.