Vaata, millised idufirmad alustasid Tehnopol Startup Inkubaatoris teekonda

Tehnopol Startup Inkubaatorisse valiti järjekordne kohort idufirmasid, kes alustasid vähemalt kuuekuulist teekonda kasvuprogrammis. Seekord on seltskond õige rahvusvaheline – foundereid on nii Kolumbiast, Indiast, Kanadast kui ka muidugi Eestist.

Selle aasta esimesse kohorti valiti järgmised ettevõtted.

Wayren – andmevahetusplatvorm, mis võimaldab luua kuluefektiivseid nutikaid ja IoT lahendusi ka kõige nõudlikumates keskkondades.

Bilance – arendab automaatset personaalsete rahaasjade juhtimise äppi.

Rent&Go – arendab äppi, mis viib kokku parkija ja eraparkimiskoha omaniku. Parkimiskoha omanikud saavad oma kohti paindlikult ja minimaalse ajakuluga välja rentida ajal, mil nad ise kohta ei kasuta, teenides seeläbi passiivset lisatulu.

Sonnefy – loob lahendust, mis aitaks päikeseenergia investoritel oma varasid palju tõhusamalt hallata.

CoinTurtle – arendab krüptovaluutal baseeruvat keskkonda, kus toimub algoritmipõhine kauplemine.

Finisher.TV – arendab tarkvara kui teenuse lahendust, mis loob igale spordivõistluse finišeerijale telestiilis personaalse video ametlikest tulemustest ja videomaterjalist, mis salvestatakse võistluse ajavõtupunktides ja mida teeb ürituse enda videomeeskond või keegi vabakutseline.

ZETI – arendab veebiplatvormi krüptovaluutas tehtud maksete töötlemiseks, kus tarkvara konverteerib selle automaatselt oma valuutasse.

KonnectzIT – arendab koodita automatiseerimisplatvormi, mis võimaldab kasutajatel hallata andmeedastust ja toiminguid veebirakenduste töövoogude vahel.

WasteLocker – pakub nutikat moodulit, mis on paigaldatav elamute, avalikele ja kontorite prügikonteineritele, et tuvastada valet tüüpi jäätmeid ja konteineri täituvusastet. Lahendus elimineerib tühisõidud, optimeerib prügiautode logistikat ja harib tarbijat.

NutriDecode –  toiduplaneerimise töövahend, mis muudab kardinaalselt meie toitumisharjumusi. Nende eesmärk on koostada kasutajale personaalsed toiduplaanid koos toidu tarnega.

Filaret – koguvad ja töötlevad ümber toksilisi suitsukonisid keskkonnasõbralikuks komposteeruvaks 3D printimise materjaliks, vähendades seeläbi jäätmeid uuenduslikul moel.

Soovime uutele tulijatele edu ja hoiame neil silma peal, et ka teiega jagada nende tegemisi!

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.