Tuleviku linn

Tänavune nutikate hoonete mess lükkub järgmisse aastasse

Foto: Shutterstock.

Tänavu 14 – 15. oktoobril Suurbritannias toimuma pidanud nutikate ehitiste üritus Smart Buildings Show lükkub korraldajate sõnul järgmisse aastasse.

Järgmine nutikate hoonete näitus on planeeritud 6 – 7. oktoobrile 2021. aastal ExCeL London konverentsikeskuses.

“Pärast läbirääkimisi eksponeerijate ja näitusepartneritega oleme teinud raske otsuse korraldada üritus järgmisel aastal. Selle otsuse peamine põhjus on see, et soovime jätkuvalt pakkuda parimat kogemust kõigile osavõtjatele meie turvalises keskkonnas,” sõnas üritust korraldava Turret Groupi tegevdirektor Ian Garmeson.

Ürituse korraldajad on hoolikalt jälginud valitsuse edusamme koroonaviiruse puhangu ohjeldamisel ning kaalunud ka üritust pidada tänavu vastavalt ettenähtud ohutus- ja turvameetmetele.

Sellegipoolest kahtlustab Garmeson, et ehkki kõige hullem on loodetavasti juba möödunud, ei suudaks nad aasta lõpus korraldada üritust, millega rahule saaksid jääda.

Ürituse eesmärk on pakkuda külastajatele olulist teavet, kuidas muuta hooned elanikele funktsionaalsemaks ja omanikele säästlikumaks.

Smart Building Show hõlmab nutika hoone loomise ja haldamise aspekte: hoone automatiseerimissüsteemid, energiatõhusus, valgustus, turvalisus ning palju muud sinna juurde kuuluvat.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.