Veebimajutuse blogi

5 parimat WordPressi liidest kasutajate haldamiseks

1tt06jul14x169-crop.jpg

WordPress on tuntud oma suure liideste valiku poolest. Ühe ja sama toimingu tegemiseks on võimalik valida kümnete või sadade erinevate arendajate toodete vahet. Üheks oluliseks liidese tüübiks on ka kasutajate haldamise liidesed, et sisule ligipääsu piirata või ligipääsu eest tasu küsida.WPBeginner on kokku pannud nimekirja viiest parimast kasutajate haldamise liidesest.

MemberPress
MemberPress on üks populaarsemaid seda tüüpi liideseid ning seda ka põhjusega. Seda on kerge üles seada ning sellega on kerge sisule ligipääsu piirata. Maksmisvõimalused on küll piiratud, kuid PayPal on liidesega kohe ühendatud. Selle liidesega on ka võimalik kasutajatele sisule ligipääsu automaatselt mingi aja pärast pakkuda. Näitaks kui nad on kuu aega liige olnud.

Äriklassi litsents maksab 99 dollarit aastas.

Restrict Content Pro
Restrict Content Pro on hea ja lihtne liides, millel on kena kujundus ja hea kasutajatugi. See töötab hästi teatud allalaadimisliidestega, seega sobib see hästi lehele, mis digitaalset kaupa, näiteks e-raamatuid müüb.

PayPali tugi tuleb kohe paigaldades kaasa. Restrict Content Pro ei toeta võimalust sisu kasutajale teatud aja pärast nähtavaks teha.
Liidese hind on 49 dollarit aastas.

Paid Memberships Pro
Seda liidest saab alguses ka tasuta proovida. Üleüldiselt on see hästi töötav liides, millega saab kergesti ühendada veel teisigi liideseid. Näiteks saad luua suunamisprogrammi, kus kasutajad saavad oma sõpru lehele kutsuda ja seeläbi ise boonust teenida.

See ei ole ilmselt liides, mis esmakasutajale meeltmööda on. Võrreldes teistega siin nimekirjas on see üpriski keerukas.

Aastane litsents maksab 97 dollarit.

WooCommerce Memberships
See liides on tehtud samade inimeste poolt, kes tegid populaarse WooCommerce internetikaubamaja liidese. See kasutajate haldamise liides sobibki just selle e-kaubamaja liidesega hästi kokku.
Selle liidesega saab kergesti kindlatele kasutajatele allahindlusi luua ning samuti on erinevaid maksevõimalusi palju.

Aastane litsents maksab 149 dollarit.

S2Member
S2Member on populaarne tasuta liides, mille tasuta versioon pakub mitmeid kasulike võimalusi. Soovi korral saab 89 dollari eest ka rohkemate võimalustega litsentsi osta.
Tasuta paketis ei ole saadaval sisu ajastatud kättesaadavaks muutmine ning samuti ei ole maksevõimalusi eriti palju. Lisaks ei ole see eriti kasutajasõbralik.

Tasuta versiooni saab aga ühendada mitmete teiste lahendustega, näiteks meiliteenustega.

Algne artikkel avaldati Veebimajutuse blogis.

Märksõnad:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.