Veebimajutuse blogi

Eestlaste veebiehitustööriist Voog on nüüd veelgi mugavam ja mitmetahulisem

new-designs.jpg

Eestlaste loodud ning Veebimajutuse klientide seas populaarne veebilehe ehitamise tööriist Voog sai suure uuenduse, mis lubab veelgi lihtsamalt lehte endale meelepäraseks muuta.

Kasutajad saavad nüüd lisaks sisu muutmisele ka standardkujunduste täpsemaid detaile endale meelepäraselt sättida. Näitaks saab veebilehe ehitaja uue täiustunud tööriista abil muuta kirjatüüpe, värve ning sättida, kui suur mingi sisuelement lehe peal on.

Uus tööriist töötab hetkel poolte Voogi kujundustega. Nendeks on Zürich, Sapporo, Anchorage, Berlin, Madrid, Düsseldorf, Barcelona ning Amsterdam. Ülejäänud kujundused saavad uuenduse järgmiste nädalate jooksul.

Lisaks uuele kujundustööriistale saavad Veebimajutuse kliendid nüüdsest kasutada kolme täiesti uut kujundust. Nendeks on Sapporo, Zürich ning Anchorage. Esimene neist on suunatud fotograafidele ning kunstnikele. Teine on samuti suunatud piltidele ning kolmas, nüüd populaarseim kujundus, on modernne pika esilehega kujundus, mis pakatab visuaalsetest elementidest.

Seni olid mitmed võimalused, milleuuendus tavakasutajani toob, kättesaadavad vaid kogenud veebidisaineritele, kes oskasid lehekülje koodi enda äranägemise järgi muuta. Selle uuenduse najal saab aga igaüks ühtegi rida koodi kirjutamata luua just sellise lehe, nagu ta soovib.

Lisaks eelnevale sai Voog ka sadu väiksemaid uuendusi, mis teevad teenuse kasutamise kliendile lihtsamaks.

Avafoto: Voog

Algne artikkel avaldati Veebimajutuse blogis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.