Veebimajutuse blogi

Ennustus: juba kolme aasta pärast möödub m-kaubandus e-kaubandusest

Möödunud aastalõpul osteti mobiilirakenduste ja m-poodide kaudu rekordkogus kaupa. Ehkki mobiilist ostes olid ostusummad väiksemad, on suund mobiilsele kaubandusele selge ja mõned uuringud ennustavad, et mobiilsetest seadmetest saab meie põhiline ostuvahend juba mõne aasta pärast.

Erinevad uuringud näitavad sarnaseid trende. Business Insideri uuringuraport väidab, et alanud aastal jõuab 28% kõigist e-poe ostudest mobiilsesse seadmesse . Aastal 2021 on see protsent aga juba 45%.

Ka Nasdaqi uudises ennustatakse m-ärile sama suurt kasvu, 2018. aasta lõpuks peaks mobiiliostjaid olema juba 27% kõigist ostjatest.

Kiireimad turud, kus mobiilne šoppamine kasvab, on Hiinas ja Aasias, kus mobiilikasutajate arv on kiiresti plahvatuslikult kasvanud ja paljude esimene kogemus e-kaubandusega ongi mobiili kaudu. Seega peavad kõik e-poe pidajad varem või hiljem mõtlema oma äri mugavusele ka väikeselt ekraanilt vaadates, sest mõne aasta pärast tahab ligi pool ostjatest teha oma ostu väikeselt puutetundlikult ekraanilt.

Artikkel ilmus algselt veebimajutuse blogis.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.