Veebimajutuse blogi

Neli alternatiivset veebilehitsejat, mida sa peaksid proovima

Enamus inimesi kasutab ühte suurematest brauseritest, näiteks Chrome’i, Firefoxi, Edge’i või Safarit. Maailmas on aga veel palju teisi brausereid, mis vääriksid proovimist, kui ükski suurematest ei suuda pakkuda just seda õiget kogemust.

Torch

Veebi kasutamine ei ole enam lihtsalt tekstide lugemine ja e-kirjade saatmine. Iga päevaga muutub järjest populaarsemaks ka videote vaatamine ning sisu alla laadimine. Torch ongi mõeldud just neile inimestele, kes tarbivad palju meediat.

Brauserisse on sisse ehitatud torrentiprogramm, mille abil saab erinevatelt lehtedelt faile alla laadida. Samuti on veebilehitsejas võimalus, mille abil saab vaid mõne klikiga alla laadida videoid. Lisaks selle pakub brauser veel mitmeid huvitavaid lahendusi, mille seas on näiteks ka Facebooki välimuse muutmine.

Vivaldi

Vivaldi on veebilehitseja, mis on mõeldud inimesele, kes soovib kõike kontrollida. Brauser lubab muuta pea kõike, alates kiirteedest ning lõpetades sellega, mitut erinevat veebilehte korraga vaadata saab.

Vivaldi kohta saad pikemalt lugeda siit.

Comodo IceDragon

See veebilehitseja on ideaalne inimesele, kes kipub aeg-ajalt ekslikult alla laadima faile, mis arvutile liiga teevad. Comodo aitab seda vältida, kuna otse brauseri sisse on ehitatud tarkvaraline lahendus, mis skaneerib veebilehti, et kasutaja arvutisse ei satuks pahavara.

Samuti pakub brauser ka nuppe, millega saab veebist leitut kiiresti ning mugavalt erinevates sotsiaalmeediakanalites jagada.

Opera Neon

Nagu nimigi ütleb, on tegemist Opera loodud brauseriga, mis pakub võrreldes teiste veebilehitsejatega täiesti teistsugust kasutuskogemust. Brauserit vaadates ei pruugi arugi saada, et tegemist on veebilehitsejaga, kuna välimuselt meenutab see pigem arvuti töölauda.

Brauser pakub ka mitmeid huvitavaid lisavõimalusi, mille kohta saad pikemalt lugeda siit.

Veelgi huvitavaid brausereid leiad portaalist PCMag.

Artikkel ilmus algselt Veebimajutuse blogis.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.